Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Banská Bystrica
Predaj garsónky v Banskej Bystrici, časť Radvaň
69 000 €

Predaj garsónky v Banskej Bystrici, časť Radvaň

69 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 24,22 m2
 • Cena za m2: 2 848,89 €/m²
  Energie: 75 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4909302
Ponúkame vám na predaj nezariadenú garsónku v miestnej časti Radvaň v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 2. poschodí, v 5-poschodovom tehlovom bytovom dome, orientovaný na východ. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové inžinierske siete, zateplenie objektu, komplet zrekonštruovaný vchod a schodište, solárne panely na ohrev TÚV, plastové okná.
Úžitková plocha bytu je 21,8 m2 a pivnice 2,42 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchynského kúta a 1 izby s rozlohou 14,3 m2. Byt už dávnejšie prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - vymenené rozvody vody a odpadu, osadené nové elektrické rozvody, vymurované jadro, zväčšená spoločná kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a WC. V miestnostiach je nový betónový podklad, nová dlažba a v obývacej miestnosti sú položené dubové parkety.
Radvaň patrí medzi vynikajúce lokality na bývanie - tiché bývanie pod lesom, veľké zelené plochy okolo domu, blízkosť občianskej vybavenosti, škôl, zastávky MHD. Dostatočné plochy na parkovanie.
Odporúčame vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0917 668 216, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, rajcanova@peknereality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty