Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 11. 2022
Jantárová, Košice II - Západ
Na predaj garáž na ulici Jantárová, Košice - Juh
34 990 €

Na predaj garáž na ulici Jantárová, Košice - Juh

34 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Garáž
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4910356
Ponúkame na predaj dve garáže na Jantárovej ulici, Košice - Juh. Garáže sú v zachovalom stave, so zavedenou elektrinou a s odkúpeným pozemkom pod garážami o výmere 19 m2. Obe sa nachádzajú pri hlavnom ťahu, jedna pri Cottbuse, druhá pri bývalom Qualte. Keďže je na garáže výhľad z okolitých bytoviek, sú ideálne nielen ako investícia, ale aj na parkovanie vlastného vozidla, len pár krokov od vežiakov na Jantárovej ulici.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo dohodnutia obhliadky, prosím kontaktujte makléra na telefónnom čísle 0904 258 126, Mgr. Martin Feterik. Uvedená cena zahrňuje kompletný právny servis a je konečná. Ponúkame Vám komplexný profesinálny prístup na kľúč, všetko "pod jednou strechou". Pre viac fotografií a ďalšie nehnuteľnosti klikajte na naše stránky KosmosReality.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty