Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2023
Mestský Majer, Levice
Podkrovná novostavba záhradného domčeka Levice
79 000 €

Podkrovná novostavba záhradného domčeka Levice

Mestský Majer, Levice, okres Levice
79 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
  Plocha pozemku: 614 m2
 • Cena za m2: 897,73 €/m²
  ID inzerátu: 4910541
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu záhradného domčeka vhodného na trvalé bývanie v Leviciach, v časti Mestský Majer v záhradkárskej lokalite za nadjazdom aj so stavebným povolením.
Pozemok je rovinatý slnečný o výmere 614 m2, plus k nemu prislúcha podiel aj na prístupovej ceste, pozemok má šírku 20m a dĺžku 30m, úžitková plocha záhradného domčeka je 88 m2 (patrí k tomu aj podkrovie) a má rozmer 6,20 m x 7,10 m.

Domček je postavený ako novostavba so stavebného materiálu Ytong, strecha je podkrovná sedlová s krytinou škridla značky Tondach, domček sa predáva ako uzavretá hrubá stavba s plastovými oknami a s rozvodmi elektriky a prípravou pre napojenie vody plus 2 čerpadlá.
Domček má na prízemí vstupnú chodbu a jednu miestnosť kde by mala byť kuchyňa spojená s obývačkou a miestnosť pripravenú pre malú kúpeľňu s toaletou, v podkroví je zatiaľ jeden otvorený priestor o výmere 44 m2 kde je možné urobiť dve izby, plus domček je aj podpivničený.
K domčeku patrí krásna udržiavaná slnečná záhrada kde sa nachádza aj skleník a ďalší záhradný domček, okolo celého domu pri vstupnej časti na pozemok je urobená zámková dlažba, kde je možnosť parkovať vo dvore aj dvomi autami, celý pozemok je oplotený pletivom a predok pozemku pri vstupe je urobený nový betónový plot.
Nehnuteľnosť rozhodne odporúčam na trvalé bývanie!
Nehnuteľnosť sa predáva v stave, ako je na fotkách, nebude sa dokončovať, nový vlastník má takto možnosť dokončiť si domček podľa vlastných predstáv.

Pri vážnom záujme na cene dohoda možná!

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Byt Vám rada ukážem na spoločnej obhliadke. Pokojne ma kontaktujte na telefónnom čísle 0903 471 489 - Forgáčová.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty