Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 06. 2023
Za koníčkom, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Predaj Rodinný dom v Bratislave – Podunajské Biskupice (N001-12-MIHUa)
650 000 €

Predaj Rodinný dom v Bratislave – Podunajské Biskupice (N001-12-MIHUa)

650 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • ID inzerátu: 4911135
N001-12-MIHUa

Nové bývanie - realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v Bratislave – Podunajské Biskupice.

Rodinný dom, ako samostatne stojaci objekt osadený v uličnej zástavbe rodinných domov v Bratislave – Podunajské Biskupice, cca 100 metrov od železničnej stanice na Orenburskej ulici. Stavba je situovaná na 7 árovom pozemku, napojená na všetky IS: verejný vodovod, elektrina, plyn, telekomunikácie, kanalizačná prípojka vedená do žumpy, ale pripravená na skolaudovanie do obecnej kanalizácie.
Dom je v dobrom technickom stave, rekonštrukcie prebehli len v interiéri niekoľkrát podľa potrieb nájomcu. Dom je momentálne prenajatý.
Parkovanie je možné aj vedľa domu za plotom a pred domom sú k dispozícii 2 parkovacie miesta. Záhrada je riešená zeleným trávnatým porastom a dookola plotu osadené tuje smaragd. Nová výsadba tují prebehla pred rokom.
Architektonické riešenie domu je nadčasové, dom disponuje prepojením prízemia s podkrovím galériou a má obrovský prísun denného svetla. Denná časť – kuchyňa je situovaná na uličnú časť a ostatok izieb v dome je zasadený do tichého záhradného prostredia a tak je obyvateľ odizolovaný od hluku áut a ulice . V blízkosti je autobusová zástavka MHD, železničná stanica smer Nové Mesto a taktiež aj školy a škôlky, TESCO na Dolných Honoch a veľmi sympatické námestie v obci Podunajské Biskupice. Dostupnosť na diaľničný obchvat do 5 minút. Výborné bývanie poskytujúce život v obci, ale zároveň aj príchuť mesta.

Dom má: Pivnica 177 m2, prízemná časť 246 m2, podkrovie 246 m2 a samostatná dvojgaráž 26 m2. Spolu 609 m2

Dispozičné riešenie: 1/ pivnica s kotolňou a skladovými priestormi, 2/ prízemie sa skladá: zádverie a chodba, schody do pivnice a schody do obytného podkrovia, predizbová časť rozdelená na veľkú obývačku so samostatným vstupom na terasu do záhrady a veľká kuchyňa s jedálňou a oddychovou časťou, hosťovské WC, práčovňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC, spálňa, detská izba a pracovňa a samostatný šatník.

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií a obhliadky.

Cena 650 000 € + % pre RK
Finálna cena je vrátane vypracovania kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, poplatkov za vklad do katastra.

RK Nové bývanie Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností na celom Slovensku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Garážové státie: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty