Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
U Michaliny, Čadca
AGENT.SK | Na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom v Čadci
164 900 €

AGENT.SK | Na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom v Čadci

164 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Zast. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 1603 m2
 • Cena za m2: 659,60 €/m²
  ID inzerátu: 4911418
AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj starší rodinný dom v meste Čadca. Dom sa nachádza v miestnej časti U Michaliny, vzdialený len 2,5 km od centra mesta. Situovaný je na rozľahlom a slnečnom pozemku s rozlohou 1603 m2.

Ďalšie informácie o dome vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Lokalita sa vyznačuje jednak dobrou dostupnosťou do centra mesta a tiež blízkosťou prírody s bohatými možnosťami na turistiku po označených chodníkoch a cyklotrasách. Pre rodiny s deťmi je veľkou výhodou blízkosť základnej školy s materskou školou.

Ponúkaný dom je napojený na plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu 240 V a 400 V. Dom bol daný do užívania približne v roku 1955. Postavený je z kvádrov kombinovaných s plnou pálenou tehlou. Polovica domu je podpivničená. Pivničné priestory sú spolovice v zemi. Tvorí ich plynová kotolňa, kotolňa na tuhé palivá a pivničná miestnosť.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne spojenej s WC a špajze. Časť prvého nadzemného podlažia je oddelená a má samostatný vstup zvonku. Nachádza sa tu predsieň a ďalšie dve miestnosti, ktoré boli využívané ako dielňa. Po prepojení dvoch oddelených častí by mohla na prízemí vzniknúť priestranná 4+1 bytová jednotka. Strop na prízemí je železobetónový.

V podkroví sa nachádzajú dve obytné miestnosti, z ktorých jedna má východ na terasu. Zvyšnú časť podkrovia tvorí otvorený priestor.

V roku 2018 bolo v dome zrekonštruované kúrenie – vymenené boli radiátory, plynový kotol a kotol na tuhé palivá. V obytnej časti boli vymenené plastové okná.

Na pozemku sa nachádzajú vedľajšie stavby – dielňa, kôlňa a garáž.

Osobitnú pozornosť si zaslúži pozemok patriaci k domu, ktorého rozloha je 1603 m2 a rozmery približne 27 x 60 metrov. Pozemok je mierne svahovitý orientovaný na južnú stranu. Veľkosť záhrady je dostatočná na umiestnenie ďalšieho rodinného domu v súlade s územným plánom mesta Čadca.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1955
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
 • Rok kolaudácie: 1955
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty