Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Jána Švermu, Michalovce
Veľký 4i byt na Švermu
Cena dohodou

Veľký 4i byt na Švermu

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 79,63 m2
  • ID inzerátu: 4911785
V jednej z najvyhľadávanejších častí Michaloviec Vám Patrik Ondo z Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave. V skratke patrí Švermová ulica k lokalite s excelentnou občianskou vybavenosťou.

Pohodlné bývanie vďaka pešej dostupnosti služieb, centra mesta a zároveň tiché prostredie, je iba veľkou výhodou.


Byt:


Prednosťou bytu je jeho výborná dospozícia, ktorá ponúka nespočetné množstvo možností vhodnej rekonštrukcie. Je iba na vás, vašom vkuse a cítení, ako využijete ponúkanú možnosť zvýšiť úroveň svojho nového bývania.

Už pri vstupe očarí spomínaná dispozícia, ktorá je výborná, jednoduchá a priestranná. Vstupná hala disponuje úložným miestom, predovšetkým aj dvoma oddelenými priestormi, aktuálne slúžiacimi ako šatník a komora.

Priamo je vstup do kuchyne, vľavo chodbou do kúpeľne a súkromnej časti a to dvoch samostatných izieb.

Chodbou vpravo je dominanta bytu a to priestranná obývacia izba so vstupom na lodžiu o rozmeroch, ktoré sú videné len málokedy. Spoločenská časť, cez ktorú vstúpime do poslednej súkromnej časti bytu, teda štvrtej izby.

Byt ponúka výhodu prepojenia dennej časti s kuchyňou, prípadne ako aj zväčšenie kúpeľne. Nespočetné množstvo možností dispozície, už si len vybrať tú svoju.


Plocha bytu s lodžiou je 79.63 m². Lyže, bicykle, pneumatiky a ďalšie drobnosti si odložíte v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.


Lokalita:


V pešej dostupnosti sú služby na aké si len spomeniete. Ideálna časť mesta, kde v okolí sú viaceré základné školy, ako aj materské školy, detské ihriská, reštaurácie a rôznorodosť služieb vďaka multifunkčnému domu do pár krokov.

Rozmanité vyžitie vďaka lokalite plnej služieb a centrom mesta do pár krokov. Nemotorizovaných potešia zastávky MHD pod bytovým domom, do 10 minút pešo aj samotná autobusová a železničná stanica.

Lokalita je vyhľadávaná predovšetkým mladými rodinami, ktoré chcú svojim ratolestiam dopriať samostatný bezpečný pohyb, dostatok pobytu na čerstvom vzduchu vďaka neďalekým novovybudovaným detským a multifunkčným ihriskám.

Excelentná občianska vybavenosť lokality, ktorá ulahodí naozaj každému.


Byt čaká na niekoho, kto do neho vnesie originálnosť a vyzdvihne jeho celkový šarm. Neváhaj a dohodni si prehliadku s našim maklérom.Cena na vyžiadanie u makléra.ID: 1048216

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty