Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 02. 2023
Dolná, Tomášov
BOSEN | Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami, Tomášov
Cena dohodou

BOSEN | Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami, Tomášov

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 284 m2
  Zast. plocha: 141 m2
  Plocha pozemku: 256 m2
 • ID inzerátu: 4912102
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza sa na ulici Dolná, v Tomášove – okres Senec.

BYTY: V rodinnom dome sa nachádzajú 3 byty so samostatnými vchodmi, pričom každý z bytov predstavuje samostatné poschodie.

Byt č. 1: Celková výmera bytu je 104,7 m2, z čoho terasa tvorí 10,18 m2. Výhodou tohto bytu je nielen predzáhradka (115 m2) okolo celého domu, ale aj priestranný walk-in šatník. Byt sa nachádza na prízemí (z celkových 3 podlaží) rodinného domu. Orientácia bytu je na dve svetové strany, východnú stranu (detská izba, spálňa) s výhľadom do dvora a západnú stranu (obývacia izba, kuchyňa, detská izba/pracovňa).
Cena: 214.990 € byt s predzáhradkou + 10.000 € dve parkovacie státia = spolu 224.990 €

Byt č. 2: Celková výmera bytu je 112,22 m2, z čoho tvorí loggia 7,6 m2. Výhodou tohto bytu je veľká terasa (19,12 m2), ktorá je umiestnená pred vstupom do bytu. Byt je umiestnený na 2. nadzemnom podlaží (z celkových 3) rodinného domu. Orientácia bytu je na dve svetové strany, východnú stranu (detská izba, spálňa) s výhľadom do dvora a západnú stranu (obývacia izba, kuchyňa, detská izba/pracovňa).
Cena: 209.990 € byt + 10.000 € dve parkovacie státia = spolu 219.990 €

Byt č. 3: Celková výmera bytu je 112,54 m2, z čoho tvorí balkón 7,4 m2. Výhodou tohto bytu je umiestnenie na najvyššom poschodí, vďaka čomu disponuje vysokými stropmi (svetlá výška 3,4 m). Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží (z celkových 3) rodinného domu. Orientácia bytu je na dve svetové strany, východnú stranu (detská izba, spálňa) s výhľadom do dvora a západnú stranu (obývacia izba, kuchyňa, detská izba/pracovňa).
Cena: 219.990 € byt + 10.000 € dve parkovacie státia = spolu 229.990 €

Kompletnú ponuku bytov so všetkými informáciami a vizualizáciami nájdete na tomto odkaze: https://bit.ly/ByvanieTomasov

VYBAVENIE BYTOV: Byty sa predávajú nezariadené, v štádiu štandardu. Klienti si môžu vybrať: podlahy, obklady a dlažby, či interiérové dvere. Byty disponujú plastovými oknami s izolačným trojsklom, komplet sanitou, tepelným čerpadlom, podlahovým vodným kúrením (aj s možnosťou chladenia). Byty majú predprípravu na fotovoltaické panely. Možnosť dozariadiť byty aj do štandardu v zmysle požiadaviek klienta.

PARKOVANIE: 2 vyhradené parkovacie státia pred rodinným domom pre každý byt.

LOKALITA: Byty sa nachádzajú v pokojnej časti Tomášova, v blízkosti Malého Dunaja. Potraviny nájdete cca 300 m od domu, Zdravotné centrum cca 700 m, poštu 500 m, futbalový štadión 100 m. V obci sa taktiež nachádza materská či základná škola, reštaurácie a podniky, zmrzlináreň. Všetko nájdete v pešej dostupnosti.

V inzeráte sú použité ilustračné vizualizácie možného budúceho stavu.

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 12
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty