Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Radvaň nad Dunajom, Komárno
BOSEN | Stavebný pozemok v prírode - Radvaň nad Dunajom
150 000 €

BOSEN | Stavebný pozemok v prírode - Radvaň nad Dunajom

Radvaň nad Dunajom, Komárno, okres Komárno
150 000 €

29,74/m2


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4913656
Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v okrese Komárno, v obci Radvaň nad Dunajom, ktorý sa nachádza priamo pri rieke Dunaj.

Pozemok: Nachádza sa v tichej oblasti, priamo na hranici s riekou Dunaj, v okolí ktorého je príroda a chránená oblasť. Jeho celková výmera je 5043 m2 a je rovinatý, teda vhodný na výstavbu. V okolí sa nachádzajú potraviny, reštaurácie a základná občianska vybavenosť.

IS: inžnierske siete (elektrika, voda, plyn) sú dostupné priamo pri pozemku na hlavnej ceste.

Lokalita: Neďaleko je Wellness Hotel Patince, a rovnako tak aj okresné mesto Komárno (18km). Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, ako aj objektu na rekreáciu. V bezprostrednej blízkosti (cca 300m) sa nachádza novovybudovaná kompa, ktorá umožní priamy prístup do Maďarska, vďaka priechodu Radvaň nad Dunajom – Neszmély, ktorý tak skráti pôvodnú 40km obchádzku len na pár minút, čo výrazne zhodnotí danú oblasť, má vplyv na rast cien nehnuteľností v tomto regióne a je prípadne vhodný aj na investičnú činnosť. UPI na vyžiadanie.

Cena: 150 000 €

Realitný maklér: Ing. Michal Džatko, MBA

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu