Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 02. 2023
Radava
RADAVA - Stavebný pozemok so slušnou výmerou v dobrej časti obce
67 200 €

RADAVA - Stavebný pozemok so slušnou výmerou v dobrej časti obce

67 200 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 2240 m2
 • Cena za m2: 30 €/m²
  ID inzerátu: 4913942
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Radava, v južnej časti obce. Pozemok sa nachádza pri konci dediny na tichom mieste a je určený ako stavebný na výstavbu rodinného domu. Pozemok je prístupný po obecnej ceste z jednej strany. V blízkosti pozemku, v dosahu sa nachádzajú inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plynovod a optická sieť. Prístup k pozemku je po betónovej ceste.

VÝMERY
Zastavanosť:40 %
Rozmery: Pozemok má cca 19m šírku
Celková výmera pozemku: 2240m2
Orientácia pozemku: južná
Približne 1/3 pozemku je v zmysle územného plánu určená na zastavanie rodinným domom.
Obec má vybudovaný vodovod, je splynofikovaná a v celej obci je nainštalovaná pevná optická sieť.

LOKALITA
Obec Radava sa nachádza v Požitaví na cestnom ťahu Šurany - Levice, neďaleko Podhájskej. V Podhájskej (2km) sa nachádza termálne kúpalisko- Cesta na Podhájsku autom, autobusom, či vlakom trvá najviac 5 minút. Pešo po vyznačenom chodníku sa to popod les a vinohrady dá zvládnuť za 25 minút. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, obvodný lekár pre dospelých, supermarket s potravinami a zmiešaným tovarom, ktorý je otvorený denne, kaderníctvo, hostinec, knižnica a Dom kultúry,futbalové ihrisko a Športový klub s posilňovňou a stolným tenisom. V obci je aj moderný rímskokatolícky kostol sv. Cyrila a Metoda, Rímskokatolícky kostol sv. Ducha. Okolie ponúka možnosť turistiky a cykloturistiky po turitických trasách a cyklotrasách.
Na severnom okraji obce sa nachádza rýchliková železničná trať Nové Zámky – Zvolen s vlakovou zástavkou. Autobusy premávajú v obci na trase Nové Zámky – Dedinka, Nové Zámky – Trávnica a Dolný Ohaj – Vráble. Obec má vybudovaný cestný obchvat, ktorý ju výrazne odbremeňuje od cestnej premávky.
Radava leží 10 kilometrov od mesta Šurany a 120 kilometrov od hlavného mesta Bratislava.

NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť
 • Plyn: Áno
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu