Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Čiližská, Bratislava II - Vrakuňa
veľký 1 izbový byt Čiližská ul. - najlepšia cena na m2
116 300 €

veľký 1 izbový byt Čiližská ul. - najlepšia cena na m2

116 300 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 46 m2
 • Cena za m2: 2 528,26 €/m²
  ID inzerátu: 4915130
Hľadáte priestranný 1 izbový byt v kľudnom prostredí za výbornú cenu s možnosťou prerobenia na 2 izbový byt? (možnosti dispozičnej zmeny si pozrite vo fotogalérii) Presne takýto byt máme pre Vás práve v ponuke.

Zažite obhliadku v tomto momente (skopírujte si nasledujúci link do Vášho prehliadača)

https://my.matterport.com/show/?m=VeWeat3Njwr

Ponúkame Vám 1 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave, ktorý má 41m2 podlahovej plochy, naozaj takýchto priestranných bytov je v danej lokalite veľmi málo. K dispozícii má aj murovanú pivnicu o rozmere cca 5m2, kde bezpečne schováte aj svoje bicykle.

Byt sa nachádza na 5 poschodí v päťposchodovom dome. Výhodou je, že nad Vami už nikto nebýva, strecha je nová zateplená, bytový dom je zateplený minerálnou vlnou Nobasil, čo je nadštandard oproti bežnému polystyrénu. Celkovo má bytový dom za sebou kompletnú rekonštrukciu, nový výťah, zrekonštruované pivničné priestory, vstupná brána, nové stupačky. Všetky rekonštrukcie boli vykonané hospodárne, preto mesačné náklady správcovi za užívanie bytu sú len 100,-€. Vo vchode je len 15 bytových jednotiek a máte prehľad kto vo Vašom vchode býva.

Byt je po staršej no zachovalej rekonštrukcii, plastové okná, bezpečnostné dvere, 2x vstavaná skriňa na chodbe, v kúpeľni je sprchový kút a miesto aj pre práčku. Kuchyňa je naozaj priestranná a v prípade potreby, po zmene dispozície byt v kľude poslúži ako spálňa.

Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku a má juhozápadnú orientáciu.

Lokalita: Kľudná časť "Dolných Honov" kúsok od konečnej MHD, s dobrým parkovaním pred domom. Ak ste fanúšik športu asi 1 km od bytu máte k dispozícii Vrakunský lesopark kde môžete oddychovať športovať, ak máte radi cyklistiku, máte k dispozícii cyklotrasy popri malom Dunaji. Všetky služby ako potraviny, reštaurácie, služby sú v blízkosti bytového domu.

Náš názor:

Výnimočná ponuka vzhľadom na pomer cena/m2 a využiteľnosti nehnuteľnosti (možnosť prerobenia na menší 2 izbový byt). Byty s touto dispozíciou a veľkosťou nájdete len na Čiližskej ulici. Výborný bytový dom po kompletnej rekonštrukcii s dobrým hospodárením, menej bytových jednotiek a dobrými susedmi. Priestranná murovaná pivnica v zrekonštruovaných pivničných priestorov je ďalším bonusom, nakoľko viete tento priestor naozaj využiť ako plnohodnotný odkladací priestor. Plusom je aj bezproblémové parkovanie pred domom. Určite je tento byt zaujímavou nehnuteľnosťou nie len na bývanie, ale aj ako investícia na prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty