Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Obere Hauptstrasse, Rakúsko
Arvin & Benet | Dom v Kittsee na bývanie, reštauráciu či penzión
349 000 €

Arvin & Benet | Dom v Kittsee na bývanie, reštauráciu či penzión

Obere Hauptstrasse, Rakúsko
349 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 516 m2
  Plocha pozemku: 875 m2
 • Cena za m2: 676,36 €/m²
  ID inzerátu: 4915202
Arvin & Benet ponúka na predaj 4i dom s výbornou investičnou príležitosťou v tichej ulici v mestečku Kittsee

Vhodné najmä:
- Rodiny s deťmi
- Milovníka gastronómie
- Hoteliera
- Niekto kto hľadá ticho, potrebuje veľký priestor
Benefity nehnuteľnosti:
- Dom v tichej ulici
- Veľká priestranná garáž o výmere 157 m2
- Záhrada oddelená od ulíc vyšším múrom – vysoký stupeň súkromia
- Plne zariadená profesionálna kuchyňa vo vysokom štandarde
- Studňa
- Dom je podpivničený
- Bez zápch
- Rast hodnoty, nakoľko v oblasti sa nachádza málo nehnuteľností na predaj – vysoký dopyt

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/769/dom-v-kittsee-na-byvanie-restauraciu-ci-penzion

Nehnuteľnosť sa nachádza v rakúskom meste Kittsee, ktoré je len na skok do hlavného mesta Bratislavy a to len 10 min autom a bez zápch. Tento dom disponuje veľkým potenciálom:

1. Ako rodinný dom, pre rodiny s deťmi, ktoré tu nájdu svoje vysnívané bývanie. Prízemný dom ponúka priestor na prestavbu podľa vašich predstáv. Časť domu bola pôvodne využívaná ako reštaurácia a druhá časť, ako ubytovanie pre majiteľov. Vďaka veľkým reštauračným priestorom, dom sa s ľahkosťou dá prerobiť na viac izbovú nehnuteľnosť. Taktiež aj priestranná garáž (157 m2 ) má potenciál spoločenskej miestnosti, ďalších izieb na bývanie, posilňovne... Uzatvorený dvor (359 m2), oddelený od okolitých ulíc vyšším múrom, poskytuje súkromie a bezpečnosť pre vás a vašu rodinu. Celý dom je podpivničený, čo je veľkou výhodou pre gazdinky na úschovu potravín.
2. Ako prevádzka gastronómie – reštaurácia s kapacitou pre 80 ľudí (hlavná miestnosť s barom 45 kapacita, fajčiarska miestnosť/salónik 35 ľudí kapacita), ktorej prevádzka tam už existuje. Je tam plne vybavená profesionálna kuchyňa vo vysokom štandarde a výbornom stave (všetko čisté a zachovalé), skladovacie priestory, šatne pre zamestnancov, toalety pre zákazníkov. Nehnuteľnosť má uzatvorený dvor, ktorý sa dá využívať ako terasa pre danú reštauráciu. Jedna bytová jednotka, kde bývali majitelia reštaurácie. Priestrannú garáž využívali pri zlom počasí ako miestnosť na „vonkajšie“ slávnosti.
3. Ako penzión – dom je dispozične výborne riešený aj ako prevádzka penziónu.


Lokalita
Kittsee je prihraničnou rakúskou obcou s pomerne veľkou komunitou slovenských obyvateľov. Výborná dostupnosť autom do Bratislavy za 10 minút (žiadne zápchy a kolóny) a priame vlakové spojenie s Bratislavou a s Viedňou robia z Kittsee obľúbenú lokalitu na bývanie. V Kittsee je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sú detské ihriská, škola, škôlka, lekáreň, nemocnica, rehabilitačné centrum, posilňovňa, pošta, obchody, reštaurácie a kaviarne, cukráreň, miestny úrad, čerpacia stanica atď. Vo vzdialenosti cca 3 km sú obľúbené nákupné centrá K1 a K2. Obyvatelia majú k dispozícii aj krásne jazero na kúpanie a nádherný zámok Schloẞ Kittsee s veľkým parkom a detským ihriskom.


Parking
Parkovacia garáž o výmere 157 m2

Cena: 349 000 eur
Výmera: 875 m2 (zastavaná plocha 516 m2, záhrada 359 m2)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty