Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Moravská, Košice I - Sever
Novostavba v blízkosti Národnej banky
660 000 €

Novostavba v blízkosti Národnej banky

660 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 270 m2
  Zast. plocha: 122 m2
  Plocha pozemku: 341 m2
 • Cena za m2: 2 444,44 €/m²
  ID inzerátu: 4915958
Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj peknú, modernú novostavbu v blízkosti absolútneho centra mesta a Národnej banky Slovenska. Dom o úžitkovej ploche 250 m2, kolaudovaný v r.2016 je 2. podlažný, postavený z kvalitných materiálov, situovaný na upravenom pozemku o výmere 341 m2. Na 1.NP sa nachádza vstupná chodba, šatník, kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou, ďalej priestranná garáž/4,8 x5,6 m/, kotolňa a toaleta. Na 2. NP sú 4 spálne, 2 kúpeľne, šatník a veľká terasa o výmere 6x8 m. Nad týmto podlažím sa nachádza funkčné podkrovie s výmerou 50 m2 a možnosťou využitia napr. ako sklad. Dom je napojený na všetky IS. Podlahy sú keramické a plávajúce, okná sú plastové s elektrickými žalúziami, spodná terasa je zakrytá elektrickou markízou na diaľkové ovládanie. Dom je postavený z tehál Porotherm a je zateplený polystyrénom. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom zn. Junkers a taktiež krbom v obývacej izbe. Strecha je pokrytá krytinou zn.Bramac. Kvalitná, moderná rohová kuchynská linka vyrobená na mieru je vybavená elektrickými spotrebičmi zn. Whirpool, a to: kávovarom, el.rúrou, indukčnou doskou, mikrovlnou rúrou a umývačkou riadu. V udržiavanej záhrade je inštalované zavlažovanie.
Táto lukratívna lokalita poskytuje možnosti ako spojenia neďalekého centra mesta, tak aj blízkosť prírody -rekreačného areálu Anička. Okolie domu je upravené, na skok sa nachádza mŕtve rameno rieky Hornád, /v zime možnosť korčuľovania./
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Komplet foto a info nájdete na domovskej stránke RK.
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet garáží: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu