Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Stodolova, Liptovský Mikuláš
2 izbový byt v centre mesta, Rachmaninka - Stop Shop
118 900 €

2 izbový byt v centre mesta, Rachmaninka - Stop Shop

118 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 1 829,23 €/m²
  ID inzerátu: 4916296
Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt o výmere 60 m2, ktorý naviac disponuje pivničnou kobkou o výmere 1,5 m2 a priestranným balkónom o veľkosti 3,2 m2. Záujemcu poteší, že samotný bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. O tepelnú pohodu sa stará nová strecha, zateplenie a vymenené okná. Od kompletnej rekonštrukcie si majitelia bytov taktiež užívajú nové balkóny. Rekonštrukcia neostala len pri exteriéri, pretože výmenou prešli aj všetky rozvody.

Tri zázračné slová pri výbere nehnuteľnosti- lokalita, lokalita, lokalita

Ak by sme mali zhodnotiť ako často sa do ponuky dostávajú byty v lokalite centra mesta, tak je to len zriedka. Bývanie v takejto lokalite raz nadobudnete a už sa ho nechcete vzdať. To je aj prípad súčasného majiteľa bytu, ktorý v danej lokalite prežil väčšiu časť svojho života a aj keď sa už teší na dostavbu nového bývania, v ktorej sa bude môcť venovať vlastnej záhradke, byt sa mu opúšta len ťažko. A čo je podľa jeho slov na bývaní na ul. Stodolovej to najlepšie? Stop Shop priamo v susedstve, pešia zóna za rohom, zástavka autobusu na skok, vždy dostatok miesta na parkovanie a v neposlednom rade dobré susedstvo a spoločenstvo ľudí, z ktorých sa postupom času stali kamaráti, priatelia, ľudia, ktorý spoločne vytvárajú príjemnú komunitu a život v nej.

Bývanie v meste s množstvom zelene v okolí

Aj napriek tomu že centrum mesta je husto zastavané, bytový dom na Stodolovej disponuje nadštandardne priestranným zeleným vnútroblokom s lavičkami, preliezkami a basketballovou plochou.

Hneď vedľa bytového sa nachádza Park Márie Rázusovej Martákovej, ktorý slúži ako príjemná oddychová zóna s lavičkami a posedením v polotieni pod listnatými stromami. Parkom súčasne prechádza novovybudovaná časť vnútromestskej cyklotrasy.

Samotný byt pôsobý rodinnou atmosférou o čom sa môžete prísť presvedčiť osobne. Napíšte mi email na juraj.trizna@odeko.sk alebo priamo zavolajte na číslo +421 918 176 750.
Dohodnite si obhliadku tohto bytu a všetko podstatné si už povieme osobne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Umiestnenie: Posledné poschodie

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty