Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Smrečianska, Bratislava I - Staré Mesto
Starší dom s pozemkom na Račianskom mýte v BA
550 000 €

Starší dom s pozemkom na Račianskom mýte v BA

550 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 129 m2
  Zast. plocha: 141 m2
  Plocha pozemku: 341 m2
 • Cena za m2: 4 263,57 €/m²
  ID inzerátu: 4916307
Popis lokality
Predmetom ponuky je starší rodinný dom s pozemkom. Posledných 30 rokov bol využívaný ako administratívne priestory firmy. Nachádza sa v Bratislave I, mestskej časti Staré Mesto, ako nárožný, na Smrečianskej ul., na rozhraní mestských častí Staré Mesto a Nové Mesto. Okolitú zástavbu tvoria obdobné rodinné domy, resp. z nich prerobené prevádzkové stavby - objekty na podnikanie. V okolí v okruhu cca 400 m sa nachádza občianska vybavenosť: - materská škola na Beskydskej ul. - Základná škola na Karpatskej ul. - obchody, reštaurácie, prevádzky služieb na Račianskej ul., Šancovej ul., Mýtnej ul. ("BLUMENTÁL") - park nad Račianskym mýtom Zastávky pre všetky druhy mestskej hromadnej dopravy (MHD), t.j. električky, trolejbusy, autobusy)sú na Račianskom mýte - 3 min. chôdze. Výhodou je veľmi dobrá dopravná dostupnosť. Výhodou je možnosť parkovania 2 - 3 áut na vlastnom pozemku a garáž a tiež možnosť umiestnenia reklamy na frekventovanej časti Račianskeho mýta.
Popis nehnuteľnosti
Rodinný dom s pozemkom je nepodpivničená stavba s nepravidelným obdĺžnikovým pôdorysom. Má 1 nadzemné podlažie a podkrovie. Dom pozostáva z 3 miestností a kuchynky, kúpeľne s WC, samostatného WC, skladu, garáže, vstupnej chodby a átria. Vstup do domu je priamo zo Smrečianskej ulice. Úžitková plocha je 129 m2, jej zväčšenie je možné využitím podkrovia, resp. nadstavbou alebo prístavbou, čo UPI pripúšťa.

Technický popis: Nadzemné steny sú murované z tehlového muriva. Deliace konštrukcie sú zhotovené z tehál s hrúbkou 15 cm – steny sú obložené sadrokartónom . Strop nad prízemím je drevený trámový so zavesenými podhľadmi, v ktorých sú osadené osvetľovacie telesá. Drevený sedlový krov nad časťou domu je pokrytý tvrdou krytinou. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, s vonkajšími elektrickými roletami. Interiér bol niekoľko krát menený a modernizovaný – dnes je dom vysťahovaný. Na podlahách v celom dome sú keramické dlažby. Dom má ústredné kúrenie, plynový kotol.
Dom je napojený na vodu, kanalizáciu, elektrinu, plyn, internet. Nehnuteľnosť stojí na mimoriadne viditeľnom a frekventovanom mieste, vhodná je najmä na sídlo firmy – napr. notár, advokát, projekcia, výdajné miesto e-shopu, služby a pod.
V rámci UPI je možné aj investičné zhodnotenie pozemku na ktorom súčasný dom stojí (viď. štúdia budúceho využitia). UPI poskytneme na vyžiadania.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty