Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 02. 2023
Horný Hričov
Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny
Cena dohodou

Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Plocha pozemku: 641 m2
 • ID inzerátu: 4916587
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom neďaleko centra obce Horný Hričov. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej dostupnosti do mesta Žilina.Novostavba je v stave, kde je dokončené prvé nadzemné podlažie, schodisko a druhé nadzemné podlažie je potrebné dostavať a nadkryť. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby z ktorej sa dostanete do kúpeľne, samostatnej toalety, izby, technickej miestnosti, šatníku a do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na terasu a záhradu. Toto podlažie je vybudované z materiálu Ytong.Dom leží na pozemku s výmerou 425m2 pričom zastavaná plocha je 149m2 z čoho úžitková plocha je 103m2. Po dokončení druhého nadzemného podlažia vznikne vzdušný priestor o výmere 130m2.V prípade záujmu je možnosť dokúpiť menší domček v dobrom pôvodnom stave so zastavanou plochou 65m² a pozemkom 195m², ktorý môže budúci majiteľ využiť napríklad na uskladnenie strojov, náradia alebo ako ďalšiu obytnú jednotku.V dostupnosti sú všetky inžinierske siete. Plyn do domu dovedený nie je, ale nakoľko vedie popri cestnej komunikácií v prípade potreby nebude problém sa napojiť.V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná dohoda na cene. K stavbe sú vypracované všetky potrebné dokumentácie.V prípade záujmu a zistenia viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Iný
 • Voda: Áno

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu