Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
M. Turkovej, Trenčín
Trenčín Sihoť 4 izb. byt
172 000 €

Trenčín Sihoť 4 izb. byt

172 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Zast. plocha: 78 m2
  • Cena za m2: 2 205,13 €/m²
    ID inzerátu: 4916818
Predáme 4 izbový byt na ul. M. Turkovej v Trenčíne, Sihoť II.

Celková plocha je 78 m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí z troch. Byt sme vždy zmodernizovali, keď nám prišlo niečo zastaralé. Pred 2 rokmi sme dali do bytu aj klimatizáciu ktorá dostatočne vychladí celý byt. Všetok nábytok a vybavenie nechávame v byte, takže je pripravený k nasťahovaniu a bývaniu bez akýchkoľvek investícii.

V byte sa nachádza: Kuchyňa s výstupom na balkón a vstupom do obývačky, 2x spálňa, 1x detská izba, kúpeľňa a oddelené WC. Spacia a denná časť sú od seba oddelené a teda v prípade viacerých členov v domácnosti má každý k dispozícii svoje vlastné súkromie. Kúrenie je centrálne s meračmi na radiátoroch, prípadne sa dá kúriť aj klimatizáciou. K bytu máme aj pivnicu a pred pivnicou spoločné priestory na odkladanie bicyklov. Susedia sú veľmi milí. Žije sa nám tu dobre no radi by sme sa presťahovali do domu.

V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť: obchody (Lidl 200metrov), autobusové zastávky (aj mestská a prímestská doprava), 2 zimné štadióny, nové detské ihrisko, školy, škôlky, reštaurácie, bary) + peši sa dostanete za pár minút na vlakovú/autobusovú stanicu.

Budeme radi keď prídete na obhliadku.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty