Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Vrábeľská, Nitra
PREDAJ - Budúci stavebný pozemok - Nitra, Chrenová
75 000 €

PREDAJ - Budúci stavebný pozemok - Nitra, Chrenová

Vrábeľská, Nitra, okres Nitra
75 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 705 m2
 • Cena za m2: 106,38 €/m²
  ID inzerátu: 4916903
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v Nitre, lokalita Chrenová, v novo plánovanej obytnej zóne na Vrábeľskej ulici.
Predmetom predaja je budúci stavebný pozemok s výmerou 558 m2 + parcela pred pozemkom 40,5 m2 určená na chodník + podiely na plánovaných cestách. Spolu by sa prevádzalo 705,54 m2.
Momentálne pozemok nie je stavebným pozemkom, je potrebné vybudovať cesty, chodníky, inžinierske siete, verejné osvetlenie.
Za týmto účelom založili vlastníci všetkých pozemkov v plánovanej novej obytnej zóne Združenie, do ktorého prispievajú členskými príspevkami na vybudovanie infraštruktúry. V lokalite sú plánované všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internetové pripojenie. Spolu sa v novej obytnej zóne nachádza 39 pozemkov.
Pre plánovanú obytnú zónu je vypracovaný kompletný projekt a urbanistická štúdia schválená Mestským úradom. Pozemky sa nachádzajú v zóne určenej na bývanie.
Ulica Vrábeľská je momentálne vo vlastníctve Slovenského pozemkového fondu a v krátkom čase má prejsť pod mesto Nitra. Novovybudované cesty v obytnej zóne budú tiež odovzdané mestu Nitra.

Predajná cena za pozemok aj so všetkými podielmi a v stave, v akom sa teraz nachádza, je 75.000 EUR.

K vytvoreniu stavebných pozemkov treba počítať ešte s dodatočnou investíciou vlastníka jednotlivých pozemkov vo výške približne 15.000 EUR (vzhľadom na meniace sa ceny stavebného materiálu uvádzame radšej viac, ako je očakávané) na vybudovanie inžinierskych sietí, ciest, chodníkov a verejného osvetlenia. Terajší vlastník ponúkaného pozemku (a tiež vlastníci ostatných pozemkov) už vložil do Združenia sumu 4000 EUR. Prostriedky vyzbierané v tejto prvej fáze by mali slúžiť pre vybudovanie cesty. Zaplatená čiastka 4000 EUR je už zarátaná v predajnej cene pozemku. Nový vlastník pozemku vstúpi do Združenia vypísaním prihlášky a podpisom Stanov združenia.

V prípade záujmu o obhliadku alebo dodatočné informácie nás kontaktujte na čísle:
0911 201 211,
amaxades.reality@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu
 • Pripravenosť k výstavbe: Schválené v územnom pláne

Doplnková informácia

AMAXADES s.r.o. / AMAXADES REALITY, kancelária: Coboriho 9, 94901 NITRA, sídlo: Pivovarská 7, 94901 NITRA, Telefón: +421 911 201 211, E-mail: amaxades.reality@gmail.com,

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu