Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 11. 2022
Topoľníky, Topoľníky
POZEMOK PARC. REG. C KN Č. 2829 V KAT. ÚZ. DOLNÉ TOPOĽNÍKY, OKRES DUNAJSKÁ STREDA
281 000 €

POZEMOK PARC. REG. C KN Č. 2829 V KAT. ÚZ. DOLNÉ TOPOĽNÍKY, OKRES DUNAJSKÁ STREDA

281 000 €


  • Typ: Dražba
    Druh: Iný poľnohosp. pozemok
  • Plocha pozemku: 20071 m2
  • Cena za m2: 14 €/m²
    ID inzerátu: 4917400

  • Miesto dražby: Penzión ARTin, Svätourbanská 3

Pozemok parc. reg. C KN č. 2829 v kat. úz. Dolné Topoľníky, okres Dunajská Streda


Predmetný pozemok sa nachádza v obci Topoľníky, k.ú. Dolné Topoľníky, konkrétne v okrajovej časti obce, ktorá má 3135 obyvateľov /údaj k 31.12.2021/, leží v regióne Podunajsko, asi 14,5 km východne od okresného mesta Dunajská Streda. Hodnotený pozemok je na pravej strane cestnej komunikácie /Hlavná ulica/ vychádzajúcej z obce južným smerom, t.j. smer na obce Okoč a Veľký Meder, v hodnotenom mieste je zmiešaná výstavba, prevláda individuálna bytová výstavba, t.j. rodinné domy na druhej strane Hlavnej ulice, pozemok susedí s uvedenou cestnou komunikáciou, na pozemok je zriadený provizórny vjazd z hlavnej cesty, v danom mieste je možnosť napojenia na všetky základné inžinierske siete včítane zemného plynu. V zmysle Územnoplánovacej informácie č.224/2022 vydanej Obcou Topoľníky zo dňa 03.11.2022 sa predmetný pozemok nachádza v zóne s možnosťou výstavby, konkrétne ako plocha s prevládajúcou výrobnou funkciou - rozvojový zámer č.9. Prevládajúcim budúcim využitím môže byť nepoľnohospodárska výroba /priemysel, sklady a technické vybavenie/, priemyselné výrobné prevádzky, služby, sklady, logistické centrá, ostatné podnikateľské aktivity, ďalšie možné prípustné využitie je na občiansku vybavenosť, dopravnú vybavenosť, technickú vybavenosť, šport a rekreáciu. Neprípustným využitím je účel bývania.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu