Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2023
Jasná, Demänovská Dolina
Predaj lukratívneho apartmánu priamo na svahu v Jasnej
Cena dohodou

Predaj lukratívneho apartmánu priamo na svahu v Jasnej

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • ID inzerátu: 4917631
Ponúkame na predaj lukratívny apartmán s balkónom priamo na svahu v lyžiarskom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách. Jedná sa o jednu z najlukratívnejších lokalít v Nízkych Tatrách, v tesnom dotyku s krásnymi horami a zároveň neďaleko mesta Liptovský Mikuláš s nákupnými možnosťami.

Základné informácie:

Apartmán sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží v blízkosti nástupnej stanice Lúčky. Je kompletne zariadený nadčasovým nábytkom. Pozostáva z priestrannej izby, v ktorej je posteľ, gauč, TV, kuchynský kút a jedálenský stôl. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru. V kúpeľni je sprchový kút a je spojená s toaletou. Apartmán je slnečný.

Veľkosť: 40 m2 s balkónom.

Orientácia : juhozápad

Byt sa nachádza v apartmánovom dome s nadčasovým dizajnom a zaujímavou architektúrou. Zároveň veľmi vhodne zapadol do horského prostredia v blízkosti prírody.

Lokalita

Apartmánový dom sa nachádza v obci Demänovská dolina, priamo na svahu v lokalite Lúčky. V neďalekom okolí sú viaceré reštaurácie, hotely či kaviarne. Výborná lokalita zároveň aj ako výstupný bod na množstvo turistických trás. Na druhej strane do okresného mesta Liptovský Mikuláš či do miestnych aquaparkov a na diaľnicu D1 je to len pár minút autom.

Ide o veľmi žiadajú lokalitu zo strany návštevníkov regiónu, apartmány v tejto časti Tatier sa teda výborne prenajímajú. Vďaka kúpe tejto nehnuteľnosti môže nový majiteľ veľmi slušne zhodnotiť svoju investíciu.

Apartmán je možné prenajímať napríklad prostredníctvom systému prevádzkovateľa apartmánového domu, prípadne aj individuálne.

Na druhej strane môže kúpou získať pohodlné rekreačné sídlo v jednej z najlukratívnejších lokalít Slovenska.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok ohľadom ceny ma neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com, prípadne telefonicky na čísle +421948445878.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Výťah: Áno
 • Balkón: Áno
 • Počet garážových státí: 1
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu