Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2023
P.J. Šafárika, Michalovce
Rodinný dom vo výbornej lokalite v Michalovciach.
380 000 €

Rodinný dom vo výbornej lokalite v Michalovciach.

380 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 770 m2
  • Cena za m2: 493,51 €/m²
    ID inzerátu: 4917651
CBF- exkluzívne ponúkame rodinný dom postavený na pozemku s rozlohou 770 m2 v lokalite Hrádok, na ul. P.J.Šafárika v Michalovciach. Rodinný dom je trojpodlažný, kde prvé podlažie je podzemné s rozlohou 89 m2, druhé podlažie s rozlohou 148 m2 a tretie podlažie s rozlohou 132 m2 sú nadzemné. V podzemnom podlaží sa nachádza garáž, práčovňa, dva sklady, pivnica na zeleninu a kotolňa. V prvom nadzemnom podlaží sú 3 izby, kúpeľňa, kuchyňa, hala, dve špajze a 2 chodby. V druhom nadzemnom podlaží sú 4 izby, kúpeľňa, 2 loggie a chodba. Kuchyňa a kúpeľňa prešli rekonštrukciou. V celom dome, okrem haly a jednej izby na prvom nadzemnom podlaží sú plastové okná. Podlahy: parkety vo výbornom stave a dlažba. Základy nehnuteľnosti sú betónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, murivo z tehál. Strecha je z pozinkovaného plechu. Stavba je orientovaná na JV.

Rodinný dom sa nachádza na upravenom pozemku s peknou záhradou vo výbornej lokalite mesta Michalovce.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte mailom na : cbf.reality1@gmail.com, alebo telefonicky na tel. čísle: 0905 957 137.

V prípade potreby Vám náš úverový špecialista bezplatne sprostredkuje úver šitý na mieru v banke podľa Vášho výberu za tých najvýhodnejších podmienok pre Vás.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty