Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Jacovce
Rodinný dom v obci Jacovce
129 000 €

Rodinný dom v obci Jacovce

129 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 96,46 m2
  Plocha pozemku: 709 m2
 • Cena za m2: 1 337,34 €/m²
  ID inzerátu: 4918541
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Jacovce, ktorá je vzdialená iba 5 km od mesta Topoľčany.
Rodinný dom v Jacovciach sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 709 m2. Úžitková plocha RD je o výmere 96,46 m2. RD má 3 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu spojenú s WC. V obytných miestnostiach je položená plávajúca podlaha, ostatné povrchy sú pokryté keramickou dlažbou
K RD patrí samostatne stojacia podpivničená letná kuchyňa o výmere 48 m2.
Záhrada je rozdelená na okrasnú časť s malým posedením a úžitkovú časť s malým skleníkom.
Rodinný dom je napojený na IS: plynové kúrenie, gamatky, verejný vodovod, elektrika, internet, kanalizácia sa dá napojiť k RD.
Obec má plnú občiansku vybavenosť : MŠ, ZŠ, všeobecný lekár, zubár, lekáreň, supermarket, výborné autobusové spojenie do Topoľčian. Obec Jacovce patrí do klimatickej oblasti teplej, mierne suchej a s miernou zimou. Neďaleko sa nachádza rekreačné stredisko Duchonka. Obcou preteká potok Chotina a jeho pravostranný prítok Slivnica.

Kúpna cena rodinného domu je 129.000,- Eur vrátane provízie, právneho servisu a poplatkov súvisiacich s uzavretím Kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva na kataster.

Ponúkame Vám taktiež možnosť poskytnutia ďalších súvisiacich služieb – najvýhodnejšie hypotekárne a spotrebné úvery na trhu zo všetkých bánk, poistenie kupovanej nehnuteľnosti a naše ďalšie jedinečné produkty, a to všetko na mieru a grátis.

Stačí ma iba kontaktovať na môj mobil: +421 905 401 188 alebo e-mail: donicova.jarmila@allriskslovakia.sk a dohodnúť si so mnou termín obhliadky Vášho nového bývania.
Teším sa na Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty