Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 11. 2022
Kurtaserská, Veľký Meder
NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA KRÁSNOM POZEMKU VO VEĽKOM MEDERI
172 000 €

NA PREDAJ: EXKLUZÍVNY 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA KRÁSNOM POZEMKU VO VEĽKOM MEDERI

172 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 1516 m2
 • Cena za m2: 1 563,64 €/m²
  ID inzerátu: 4918725
*** ZNÍŽENÁ CENA !!! ***
POZOR !!! CHCETE BÝVAŤ V BLÍZKOSTI CENTRA A IBA 400 M OD TERMÁLNEHO KÚPALISKA NA ROZSIAHLOM POZEMKU PLNOM PLODNÝCH OVOCNÝCH STROMOV A VINIČA? UVÁDZACIA CENA IHNEĎ NASŤAHOVATEĽNEJ ZACHOVALEJ NEHNUTEĽNOSTI ZA 172.000 € EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!!

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj zachovalý 2 izbový rodinný dom na oplotenom pozemku na Kurtaserskej ceste vo Veľkom Mederi. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra, ulica je bezpečná, takisto vhodná na bývanie ako aj na podnikanie.

Základná charakteristika ponúkanej nehnuteľnosti:
– Druh nehnuteľnosti : rodinný dom s vlastnou záhradou
-Výmera pozemku : 1516 m2
-Úžitková plocha domu: 110 m2
-Počet izieb: 2
-Ostatné priestory domu: kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, toaleta,
-Stav: zachovalý, po úplnej vnútornej a čiastočnej vonkajšej rekonštrukcii.
-Materiál stavby : tehla
-Podlahy: keramická dlažba, parketa
-Situačné riešenie domu : zo vstupnej haly je situovaný vchod do kuchyne a uprostred chodby ktorá vedie po celej dĺžke domu je vchod do obývačky. Na kuchyňu je napojená špajza, pod špajzou sa nachádza pivnica. Z kuchyne máme vstup do kúpeľne a spálne.
-Pivnica, prístavby : dom je z časti podpivničený, vedľa domu sa nachádza letná kuchyňa, k domu prislúcha aj garáž.
-Záhrada : rozsiahla záhrada je plná plodných ovocných stromov, viniča, trávy. V záhrade sa polieva z vlastnej studne.

-Situačné riešenie ostatných objektov na pozemku : smerom do záhrady k domu je pristavaná vedľajšia budova v ktorej v samostatných miestnostiach sú situované letná kuchyňa a komora momentálne slúžiace ako úložné priestory.

-Popis technického stavu, inžinierske siete : elektrina 220 V, 380 V mestská voda, plynové kúrenie cez radiátory, bojler na ohrievanie vody, odpadová voda riešená kanalizáciou, strecha po rekonštrukcii, jadro domu čiastočne rekonštruované.

• Celkový dojem: zachovalý, po technickej stránke zdravý dom vhodný pre milovníkov záhrady, prírody, pre hobby chovateľov zvierat .
• Odporúčame: vhodné bývanie pre 3 – 4 osôb, pre milovníkov vidieckeho štýlu bývania predsa v malom meste s rozsiahlou infraštruktúrou. Vzhľadom na lokáciu objekt je vhodný aj na podnikateľské účely.

-Mesačné náklady: 120 €

Link na video obhliadku: https://www.allinclusivereal.sk/houses/na-predaj-exkluzivny-2-izbovy-rodinny-dom-na-krasnom-pozemku-vo-velkom-mederi/

Cena nehnuteľnosti : 172.000 €,-/ celkom zodpovedá celkovému zachovalému stavu a veľkosti ponúkanej nehnuteľnosti. Cena je platná pri rýchlom a korektnom jednaní, pri vyplatení úplnej kúpnej ceny a pri uskutočnení úplného prevodu vlastníckeho práva na nového majiteľa do 31.12.2022.

Občianske vybavenie mesta, infraštruktúra: mesto Veľký Meder je vyhľadávaným turistickým centrom s rušným kultúrnym životom. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus je známe aj pred zahraničnými turistami. Autobusová doprava, vlaková stanica, dostatok parkovacích miest pre majiteľov áut a stále sa rozširujúca cyklotrasa na okolí mesta a na celom Žitnom ostrove poskytujú dostatočný výber pre hocijaký druh dopravy osôb. Mesto Veľký Meder je s pestrou občianskou vybavenosťou: pošta, obchody, knižnica, mestský úrad, čerpacia stanica ,ihrisko, škola , škôlka, nákupná zóna s množstvom maloobchodných predajní.

V rámci sprostredkovania náš klient získa kompletný právny servis, kolky na kataster a samozrejme možnosť financovania hypotekárneho úveru.

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

Kontakt:
+421 951 780 731
info@allinclusivereal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty