Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Banská Bystrica
Dom s veľkým pozemkom Dolná Mičiná
172 000 €

Dom s veľkým pozemkom Dolná Mičiná

172 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Plocha pozemku: 1824 m2
  • Cena za m2: 94,30 €/m²
    ID inzerátu: 4919466
Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v katastri obce Dolná Mičiná. Vzdialenosť od centra mesta je len 10 minút cesty autom. Dom má 2 podlažia, na prízemí sa nachádzajú 4 izby a na poschodí 2 izby. Pôdorys poschodí je vo fotografiách. V dome je zavedená elektrina, voda, odpad je vyriešený formou septiku. Vzhľadom na veľkosť pozemku je tu viacero možností jeho využitia. Pozemok sa dá aj rozdeliť na 2 menšie a je možnosť postaviť na ňom ďalší dom, pričom každý z domov by mal vlastnú príjazdovú cestu a dvor. Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave, vyžaduje však rekonštrukciu. Dom je bez tiarch, vyprataný a kúpou voľný. Pre viac info ma prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky. Obhliadky možné po dohode kedykoľvek. RK prosím kontaktovať, iba ak máte konkrétneho klienta. Ďakujem za rešpektovanie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty