Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Iliašská cesta, Banská Bystrica
*Ponúkame na predaj - RD / administratívna budova na podnikanie - Iliaš*
247 000 €

*Ponúkame na predaj - RD / administratívna budova na podnikanie - Iliaš*

247 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Administratívny objekt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Plocha pozemku: 655 m2
 • Cena za m2: 882,14 €/m²
  ID inzerátu: 4919635
Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý je v pôvodnom stave, nutný kompletnej rekonštrukcie, a tak nový majiteľ, si ho môže prispôsobiť na svoje firemné účely, keďže dom má 7 miestností, 3x kúpeľňa, 3x WC, miesto na cca 5 parkovacích miest. Dom sa nachádza v Iliaši, na peknom pozemku o celkovej výmere 655 m2. Dom je situovaný v tichej lokalite, napojený je na všetky IS okrem plynu. Dispozícia: PRÍZEMIE: vstupná chodba, izba, technické miestnosti, kotolňa, kúpeľňa, garáž. 1.NP: obývacia izba z výstupom na terasu, kuchyňa so špajzou, 3x samostatné izby, lodžia, kúpeľňa a WC. 2.NP: obývacia izba, kuchyňa so špajzou, samostatná izba, kúpeľňa a WC. V blízkosti cca 200 m MHD zastávka. Uhradíme za Vás potrebné správne poplatky a prevedieme vás celým nákupom. Zabezpečíme vám kvalitné kúpne zmluvy. Náš právnik je pripravený odpovedať všetky prípadné otázky spojené s kúpou nehnuteľnosti. Inzerovaná cena je kompletná, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Osobná asistencia makléra pri všetkých potrebných úkonoch je samozrejmosťou.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 45
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 7

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty