Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 11. 2022
Kráľová nad Váhom
Na predaj záhradka s chatkou v Kráľovej nad Váhom
49 990 €

Na predaj záhradka s chatkou v Kráľovej nad Váhom

49 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 50 m2
  Zast. plocha: 25 m2
  Plocha pozemku: 260 m2
 • Cena za m2: 999,80 €/m²
  ID inzerátu: 4920332
Ponúkame na predaj chatku o výmere 25m2, ktorá je postavená na pozemku o rozlohe 260m2. Chatka je murovaná, je postavená na betónovom základe, krov je sedlový s plechovou strešnou krytinou, je pripojená kompletne na elektrickú energiu, voda v chatke je zo studne, ktorá sa nachádza na pozemku, ma plastové okná, kúrenie v chatke je tuhým palivom, prípadne elektrickými konvektormi. K chate prislúcha a prestrešená terasa s posedením a grilom

Dispozične pozostáva:
1. nadzemné podlažie: vstupná izba so sprchovým a kuchynským kútom, s obývacou časťou a schodiska, ktoré vedie na 2 nadzemné podlažie
2. nadzemné podlažie jedna veľká miestnosť, ktorú je možné zobytniť, je z nej vstup na balkón z jednej miestnosti a schodišťa do podkrovia, ktoré je možné po úprave využiť ako spálňu.

Pozemok je oplotený s uzamykateľnou bránou, je rovinatý, trávnatý, s výsadbou okrasných a ovocných drevín, na pozemku je suché WC a sklad náradia. Chatu je možné využiť na rekreačné účely, záhradkárčenie, prípadne je vhodná aj pre rybárov, nakoľko sa nachádza v blízkosti rieky Váh.

V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku priamo ešte dnes. Tel. 0905 299 352 - Tibor Horváth

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhovýchodná

Doplnková informácia

Skutočne meníme svet realít! Predáme aj vašu nehnuteľnosť bez provízie, u nás iba fixný poplatok za servis a to bez ohľadu na predajnú cenu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty