Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Wurmova, Košice II - Sídlisko KVP
NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, WURMOVA UL., KVP
154 990 €

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, WURMOVA UL., KVP

154 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 65 m2
  • Cena za m2: 2 384,46 €/m²
    ID inzerátu: 4920990
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj krásny 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v rámci Sídliska KVP, na ulici Wurmova
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/qdeRWnflde4
Túto lokalitu vyhľadávajú hlavne rodiny s deťmi a starší ľudia, ktorí potrebujú ku svojmu šťastiu kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo zelene. Wurmova ulica vám toto všetko ponúka. Je to veľmi tichá lokalita, kde každoročne vysádzajú množstvo nových stromov a kde máte kopec možností pre rozvoj svojich detí. V okolí nájdete množstvo parkov, detských ihrísk, potravín, škôl a škôlok, športovísk, a tak nájdete pre svoje deti vhodnú aktivitu na každý deň. V blízkosti bytovky je veľké množstvo parkovacích miest, takže sa nemôže stať, že večer nenájdete miesto pre svojho tátoša.
Samotný byt sa nachádza na ideálnom 5. poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má kompletne novú zateplenú fasádu, dva krásne veľké výťahy, zrekonštruované pivnice a loggie. Oba výťahy sú natoľko veľké, že si na poschodie pohodlne vynesiete bicykel, novú posteľ či chladničku. Bicykel by ste však mohli nechať v kočikárni, či v zrekonštruovanej pivnici s plechovými dverami.
Na 5. poschodí vás bude čakať zrekonštruovaný 3 izbový byt s výmerou 65m2. Tento byt prešiel pred pár rokmi rekonštrukciou, pri ktorej bolo vymenené úplne všetko, avšak elektroinštalácie je vymenená len v jadre a kuchyni. Kuchynská linka je úplne nová, len 1 ročná vrátane všetkých spotrebičov. To znamená, že po kúpe vás nečakajú už žiadne nevyhnutné investície.
Dispozične je byt veľmi dobre rozmiestnený, pretože obe spálne sú samostatné a orientované na východnú stranu. Preto vaša rána budú krásne slnečné a celý byt presvetlený. Kuchyňa spolu s novozrekonštruovanou zasklennou loggiou sú taktiež orientované na východ. Loggia je natoľko široká, že si nanej bez problémov môžete dať skvelé raňajky a zasklenie loggie vám dovolí sušiť prádlo aj za nepriaznivého počasia. Priestranná obývačka je orientovaná na sever. Na chodbe je okrem veľkej vstavanej skrine k dispozícii aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou.
Cena tohto krásneho bytu je 154.990 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Tento byt je maximálne útulný a vhodný pre niekoho, kto hľadá pokojnú lokalitu s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťami pre svoje deti či rekreáciu. Ak patríte do tejto skupiny, stačí mi zavolať na číslo 0911 337 969 a veľmi rád vám ho ukážem aj osobne.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty