Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Čierna Voda
Predám úžasný dom v lokalite Čierna Voda (ID: 104083)
250 000 €

Predám úžasný dom v lokalite Čierna Voda (ID: 104083)

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 220 m2
  Zast. plocha: 363 m2
  Plocha pozemku: 978 m2
 • Cena za m2: 1 136,36 €/m²
  ID inzerátu: 4920998
Ponúkam 5 izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, nehnuteľnosť sa nachádza sa v obci Čierna Voda, okres Galanta. Kolaudácia prebehla v roku 2015. Veľkosť pozemku je 978m2.
V obci je občianske vybavenie na slušnej úrovni, obchody, pošta, škola, škôlka, autobus do okolitých obcí a okresného mesta chodí každú hodinu. Vzdialenosť od okolitých väčších miest autom je 10min Galanta , 30min. Trnava, 15 min. Sereď, 40min. Nitra, 20min. Dunajská Streda, 45 min. Bratislava.
Je to výhodne situovaná kľudná obec, kde si môže každý prísť na svoje záľuby – cyklistika, rybárčenie, príroda, kúpalisko Aquarea s možnosťou potápania, krásna modrá voda.
Dom – hlavná budova- pozostáva z prízemia a poschodia. Celková úžitková plocha domu je 220m2.
Dom je murovaný z tehál porotherm, fasáda je murovaná klinker tehlami -nie obklad, zároveň ako zateplenie, nakoľko týmto spôsobom sú steny v hrúbke 60cm. Okenné parapety sú z prírodného kameňa. Strecha je od výrobcu Bramac. Podlahy na prízemí – dlažba a na poschodí sú dubové parkety v hrúbke 2cm. Pri stavbe sa používali kvalitné materiály. Veď dom nemá slúžiť na 1 rok.
Kúrenie- drevosplyňujúci kotol s 1000l akumulačnou nádržou elektrický kotol, plyn na pozemku,
v dome na prízemí je podlahové kúrenie a na poschodí radiátorové.
Voda - bojler obojživelník 1000l – ohrev vody je vybavený so solárnym ohrevom plus ohrev elektricky, alebo z kúrenia. Dom je pripojený na verejný vodovod a kanalizáciu.
Zadelenie prízemia - predsieň, kuchyňa, obývacia izba(hala), kúpeľňa (sprcha, umývadlo, WC) , garáž a schody. Z haly sa otvárajú dvere na zastrešenú terasu v rozmere 3x8m. za terasou sú vysadené stromy ovocné aj okrasné. Záhrada bola využívaná na pestovanie zeleniny, je tam dostatočný priestor na okrasnú záhradu, bazén, podľa zváženia.
Poschodie- štyri izby, šatník, kúpeľňa (dve umývadlá, vaňa, sprchový kút, WC)
Vedľajšia budova s pivnicou v rozmere 6x18m, v ktorej sa nachádza letná kuchyňa, kotolňa, pivnica v rozmere 6x7m, dielňa, dreváreň.
Na pozemku sa nachádzajú dve studne. Máte na výber používať v dome vodu zo studne, alebo verejného vodovodu. Automatické zavlažovanie sa stará o trávnik.
Pozemok je oplotený bariérovým oplotením, z ulice je murovaný plot z klinker tehál a kovaná automatická brána a bránka. Vjazd a chodníky sú vykladané zámkovou dlažbou.

Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcií nehnuteľnosti po zadaní ID 104083

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2015
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 3 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu