Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 01. 2023
Žitavce, Žitavce
REZERVOVANÉ: Predáme rodinný dom - novostavbu v obci Žitavce
163 000 €

REZERVOVANÉ: Predáme rodinný dom - novostavbu v obci Žitavce

163 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Zast. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 533 m2
 • Cena za m2: 1 304 €/m²
  ID inzerátu: 4921237
REZERVOVANÉ

Výborná ponuka bývania!

Hľadáte rodinný dom - novostavbu nachádzajúcu sa v blízkosti mesta Vráble, s dobrou dostupnosťou do okresného mesta Nitra? Práve takúto ponuku máme v tichej uličke mimo hlavnej cesty v obci Žitavce.

Táto ponuka prízemného 3-izbového samostatne stojaceho rodinného domu je exkluzívna a jedinečná. Zastavaná plocha predstavuje 125 m2 vrátane prekrytej a vydláždenej terasy. K nehnuteľnosti prislúcha rovinatý pozemok o výmere 533 m2.

Z dispozičného hľadiska tento bungalov pozostáva zo zádveria, chodby, detskej izby, spálne, kúpeľne, oddelenej toalety a otvoreného priestoru kuchyne, obývacej izby a jedálne. Z obývacej izby je výstup na prekrytú terasu.

Majiteľ dbal pri stavbe na výber kvalitných materiálov. Múry sú tehlové s hr. 250 mm. Zateplenie domu hr. 200 mm. Exteriérová fasádna omietka v kombinácii bielej a čiernej farby. Valbová strecha pokrytá betónovou strešnou krytinou. Zateplenie stropov hr. 350 mm. Zvodový systém. Okná plastové, 3-sklá vo farbe bielej (interiér) a antracitovej (exteriér). Vonkajšie a vnútorné mramorové parapety. Vstupné dvere taktiež plastové. Zateplenie podlahy hr. 120 mm. Stropy sadrokartónové s bodovým osvetlením.

Uvedená cena 163.000 € je za rodinný dom s pozemkom - v dome sú stierky, biela základná maľovka, kompletná elektroinštalácia (zásuvky, vypínače, bodové osvetlenie), domový vrátnik, elektrické podlahové vykurovanie, interiérové dvere, dlažba v celom dome, predpríprava na krbové kachle, exteriérové žalúzie v izbách orientovaných južne - spálňa a detská izba, čiastočný povalový úložný priestor (cca 12 m2), terénne úpravy v okolí domu, chodníky, terasa a vstup zo zámkovej dlažby, oplotenie troch strán pozemku, výsadba trávy, exteriérová fasádna omietka a pod..

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je táto nehnuteľnosť napojená na elektrickú energiu a obecnú vodu. Odpad je riešený žumpou umiestnenou v prednej časti pozemku. Obecná voda je vyvedená aj na pozemok (1x pred dom a 1x za dom).

Obec, kde sa tento rodinný dom nachádza, poskytuje svojim obyvateľom základnú občiansku vybavenosť.

Momentálne sa pripravujú podklady ku kolaudačnému konaniu rodinného domu.

Energetický certifikát zatiaľ nie je vypracovaný.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a chcete si dohodnúť termín obhliadky alebo potrebujete zodpovedať doplňujúce otázky, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu info@micikovapartners.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty