Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Bukovec
Pozemok s murovanou chatou
58 000 €

Pozemok s murovanou chatou

58 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 40 m2
  Plocha pozemku: 630 m2
 • Cena za m2: 1 450 €/m²
  ID inzerátu: 4921549
Dobrý deň,
predám pozemok s chatou o výmere 630m2 v osobnom vlastníctve v chatkárskej oblasti Bukovec, 7min chôdze od vodnej nádrži avšak vo veľmi tichej lokalite (smerom z Malej Idy oblasť vpravo nad nádržou). Na pozemku sa nachádza murovaná chata, so súpisným číslom. Chata je v stave hrubej stavby - možnosť urobiť si ju podľa svojich predstáv, na chate už je urobená projektová dokumentácia na kompletnú rekonštrkciu, na pozemku sa nachádza elektrina, voda zo studne privedená zatiaľ nie je, prieskumné vrty ale ukazujú výbornú dostupnosť vody.
Chata je o výmere cca 40m2, - 2.poschodová, projekt je ale pripravený na prístavbu ďalšieho poschodia. Možnosť rozšírenia chaty na max 10% zastavanosť k pozemku -na cca 63m2 zastavanej plochy. Chata je po obhliadke statika, bez prasklín a, so zdravým skeletom chaty, nutná investícia - podľa mojich odhadov cca 20-25 000€ do stavu ekxluzívnej celoročne obývanej chaty. Cena 58 000€, pri rýchlom jednaní možná mierna dohoda. Som priamo majiteľom, kontaktovať pre bližšie informácie na t.č.0911 604 771, fotky pošlem emailom. Len seriózny záujemca.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty