Dátum aktualizácie: 10. 12. 2023
Bukovec
Znížená cena! Najväčší pozemok s chatou na Bukovci
50 000 €

Znížená cena! Najväčší pozemok s chatou na Bukovci

50 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 40 m2
  Plocha pozemku: 630 m2
 • Cena za m2: 1 250 €/m²
  ID inzerátu: 4921549
Dobrý deň,
predám pozemok o výmere 630m2 s chatou v osobnom vlastníctve v chatkárskej oblasti Bukovec, 7min chôdze od vodnej nádrži avšak vo veľmi tichej lokalite (smerom z Malej Idy oblasť vpravo nad nádržou). Na pozemku sa nachádza murovaná chata. Chata je v stave hrubej stavby - možnosť urobiť si ju podľa svojich predstáv, na chate už je urobená projektová dokumentácia na kompletnú rekonštrukciu, na pozemku sa nachádza elektrina, voda zo studne privedená zatiaľ nie je, prieskumné vrty ale ukazujú výbornú dostupnosť vody. Výhľad z chaty je na vodnú nádrž. Prístup ku chate je
Chata je o výmere cca 40m2, - 2.poschodová, projekt je ale pripravený na prístavbu ďalšieho poschodia. Možnosť rozšírenia chaty na max 10% zastavanosť pozemku -na cca 63m2 zastavanej plochy. Chata je po obhliadke statika, bez prasklín a so zdravým skeletom chaty, nutná investícia - podľa mojich odhadov cca 40 000€ do stavu exluzívnej celoročne obývanej chaty. Najväčšia výhoda chaty je ale už pridelené súpisné číslo, to znamená, že bez akýchkoľvek papierovačiek si ju nový záujemca môže prerobiť podľa svojich predstáv. To znamená, že za menej ako 100 000€ môže mať nový majiteľ pomerne luxusnú chatu v príjemnom a tichom prostredí v rekreačnej oblasti. Po kúpe vieme zabezpečiť aj kompletnú rekonštrukciu až do štádia "na kľúč", samozrejme podľa výberu materiálov už novým majiteľom. Termín dokončenia do požadovaného štádia je približne 3 mesiace.
Cena 50 000€, pri rýchlom jednaní možná mierna dohoda. Som priamo majiteľom, kontaktovať pre bližšie informácie na t.č.0911 604 771 alebo emailom: marian.kozel@gmail.com.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí