Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 06. 2023
Rovinka
Arvin & Benet | Polyfunkčný areál, ktorý získal CE ZA AR
Cena dohodou

Arvin & Benet | Polyfunkčný areál, ktorý získal CE ZA AR

Cena dohodou

INFO V RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Prevádzkový areál
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 1568 m2
    Plocha pozemku: 2162 m2
  • ID inzerátu: 4923632
Arvin & Benet | Polyfunkčný areál, ktorý získal CE ZA AR

Základné údaje:

Polyfunkčný areál sa nachádza v obci Rovinka, 2,5 km od hranice mesta Bratislava. Areál zahŕňa administratívnu budovu, predajňu a výrobnú halu so skladmi.

Celková výmera pozemkov: 3 730 m2.

Parc.č. 1570 - 242 m2 (obchod)

Parc.č. 1571 - 747 m2 (vrátnica + sklad)

Parc.č. 1572/2 - 579 m2 (budova)

Parc.č. 1572/1 - 2162 m2 (nádvorie, parkovisko a ostatné plochy)

Cena: INFO V RK

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/778/polyfunkcny-areal-ktory-ziskal-ce-za-ar

Budova sídla spoločnosti:

Dvojpodlažná atypicky navrhnutá administratívna budova futuristických tvarov s výraznými konzolami. Lomový kameň spolu s dynamickými presklenými otvormi a kompozitnou fasádou tvoria plášť tejto reprezentatívnej budovy. Objekt tvorí trojtrakt pozostávajúci z dvoch poschodí:

NP - vstupná časť s recepciou, archív, serverovňa, fitness, kancelárie, toalety, kotolňa, vchody vstupy (z námestia, z dvora). Spolu 307, 20 m2 čistej podlažnej plochy.
NP – v prvom trakte kancelárie, kuchynka, sociálne toalety a v druhom trakte kancelárie a zasadačka vedenia spoločnosti, kuchynka, sociálne zariadenie. Ďalej balkón (smerom na námestie), a balkón spolu s požiarnym schodiskom (prístup z dvora). Spolu 447, 30 m2 čistej podlažnej plochy.
Objekt má kombinovaný systém kúrenia na plyn a prostredníctvom fancoilov má zabezpečené aj chladenie budovy. V roku 2019 – 2020 prešli mnohé interiéry v objekte rekonštrukciou.

Budova získala v roku 2006 ocenenia CE ZA AR a cenu Stavby roka vydavateľstva Eurostav, spol. s.r.o.

Z histórie viac na: https://sk.wikipedia.org/wiki/Montex


Budova predajne:

Jednopodlažná budova predajne prešla v roku 2021 rozsiahlou rekonštrukciou. Jej účel sa zmenil na obchodné priestory určené na nájom. Momentálne v objekte sídli zubná ambulancia, tetovacie štúdio aj maderoterapia. Objekt má 217,8 m2 čistej podlažnej plochy. Jednotlivé priestory disponujú samostatným vykurovaním aj chladením.

Pôvodná budova predajne získala ocenenie cenu ARCH 2003.


Budova výroby a skladov:

Budova výroby a skladov prešla tiež rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2020. V objekte sa nachádza výrobná hala spolu so zázemím výroby, ktoré má aj druhé podlažie. Ďalej sa v objekte nachádzajú dva sklady a vrátnica pri vstupe do areálu. Objekt má 723,6 m2 čistej podlažnej plochy.

Areál napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu. Budova predajne má podružné merače. Areál je vybavený kamerovým systémom pozostávajúcich zo 17tich kamier spolu s nahrávacím zariadením. Vo vstupnej časti areálu sa nachádza masívna oceľová brána.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty