Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Jasovská, Bratislava V - Petržalka
KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT, 84,5 m2, LOGGIA, KLIMATIZÁCIA - PE
214 900 €

KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT, 84,5 m2, LOGGIA, KLIMATIZÁCIA - PE

214 900 €

HÚ, dohoda


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 84,5 m2
 • Cena za m2: 2 543,20 €/m²
  ID inzerátu: 4925261
Hľadáte priestranný byt (84,5 m2) v slušnom vchode s dobrými susedmi a nízkymi mesačnými nákladmi? Máte šťastie, práve ste ho našli. Ponúkame Vám neštandardne veľký veľmi pekný 3 izbový byt, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky a ešte ďalšie naviac. Nachádza sa v mimoriadne udržiavanom bytovom dome na 8/12 poschodí na vyhľadávanom tichom mieste v Petržalke - na Jasovskej ulici.

Bytový dom bol pred rokom kompletne zrekonštruovaný a kvalitne zateplený, vrátane osadenia solárnych kolektorov, vďaka ktorým sa v dome šetrí na nákladoch za energie, ďalej boli menené stúpačky, kanalizácia, elektro-rozvody, výťahy, zrekonštruované spoločné priestory (nové podlahy, maľovka) a inštalovaný kamerový systém.

Byt je po kompletnej vkusnej rekonštrukcii, pričom bol mierne dispozične zmenený. Zmenou dispozície bytu bola spálňa zväčšená o loggiu, druhá loggia (4,5 m2) z obývacej izby zostala zachovaná. Všetky izby sú nepriechodné. V kuchyni je nová kuchynská linka s granitovým drezom a so vstavanými spotrebičmi. Vo zväčšenej izbe sú vonkajšie rolety a nová klimatizácia, ktorá je rovnako aj v obývacej izbe. Loggia v obývacej izbe je vydláždená a tiež vybavená vonkajšími roletami. V byte je satelitné pripojenie a optický internet. Satelit je umiestnený na streche bytového domu s možnosťou pripojenia na ľubovoľných poskytovateľov satelitnej televízie. Byt je starostlivo udržiavaný a proti ,,nevítaným návštevníkom" je chránený uzamykateľnou prístupovou chodbičkou a bezpečnostnými dverami.
Orientácia bytu je do dvoch strán - na východ a západ.

O plynulý chod bytového domu sa stará domovník/technik, ktorý má na starosti okrem čistoty spoločných častí, aj drobné opravy a stará sa o spokojnosť a bezpečnosť vlastníkov bytov v dome. Celý bytový dom je monitorovaný kamerovým systémom. V suterénnych priestoroch domu je zriadená miestnosť pre uskladnenie bicyklov, skútrov a sezónnych pneumatík, ktorá je taktiež monitorovaná. Výhodou je aj prenajímanie spoločných nebytových priestorov v dome - financie sa odvádzajú do fondu údržby a opráv.
Energetický certifikát ,,A" !
Nízke mesačné náklady: 140 €/ 1 osoba

BYTOVÝ DOM:
- zateplený minerálnou vlnou
- modernizácia interiérov
- vlastný domovník/technik bytového domu pre drobné opravy a upratovanie
- bezpečnostný kamerový systém
- uzamykanie DEK systémom
- domová kotolňa, solárne kolektory
- kompletná výmena stúpacích rozvodov
- výmena spoločnej kanalizácie
- energetický certifikát: ,, A"
- dobrí susedia

ZÁKLADNÉ ÚDAJE K BYTU:
* 3 izbový byt
* samostatné izby
* celková výmera: 84,5 m2
* loggia: 4,50 m2
* 8/12. poschodí
* en. certif.: A
* parkovanie bez problémov v okolí bytového domu

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME [b]1.bcr.sk_reality[/b] alebo FACEBOOKU [b]1.BCR - Realitná kancelária[/b].

LOKALITA A OKOLIE BYTOVÉHO DOMU:
Okolie domu poskytuje veľmi dobrú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, školy, škôlky, umelecká škola, detské ihriská, zdravotné stredisko, nemocnica, pošta, lekáreň, zastávky MHD. Táto lokalita je miestom oddychu, relaxu, športu a tiež miestom pre pokojné vyrastanie vašich detí aj vašich štvornohých miláčikov. Je tu všetko, čo si môžete priať. Pešou chôdzou ste za pár minút na petržalskej hrádzi aj pri jazere Draždiak - s možnosťou kúpania, k dispozícii sú vodné bicykle, kajaky, športové ihriská, reštaurácie, bufety, služby, prechádzku si užijete aj popri Chorvátskom ramene, bicyklom na Jarovské rameno a kúsok ďalej Zemník. MHD zastávka je kúsok od domu a za pár minút ste v centre mesta, veľmi dobré je aj napojenie na diaľničný obchvat. A v pláne mesta je ďalší rozvoj tejto lokality pokračovaním električkovej trasy v roku 2023.

CENA: 214.900,- EUR

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Bezplatne je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie – Váš čas!

ID: 8181290

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty