Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 12. 2022
Jašíkova, Bratislava II - Ružinov
BYT V SRDCI RUŽINOVA -Jedinečná príležitosť na kúpu- Novostavba
175 000 €

BYT V SRDCI RUŽINOVA -Jedinečná príležitosť na kúpu- Novostavba

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 38,85 m2
 • Cena za m2: 4 504,50 €/m²
  Energie: 120 €/mesiac
  ID inzerátu: 4925312
BYT s obrovským potenciálom v SRDCI RUŽINOVA - Novostavba na Jášikovej ul. ( Papánkovo námestie)- vedľa DK RUŽINOV

Jeden z mála bytov, kde o pár rokov je naozaj veľmi pravdepodobný rast ceny ( min.20-30%) nielen vďaka trhu, ale aj vďaka naozaj jedinečnej polohe bytového domu a revitalizácii okolia, kde má vzniknúť nové CENTRUM Ružinova. Vedľa bytového domu sa nachádza staré obchodné centrum OD Ružinov (PRIOR), kde už v budúcom roku má začať vznikať nový projekt.
- AKTUÁLNA trhová cena prenájmu tohto bytu je 570-580 Eur mesačne.

NL REAL ponúka na predaj MODERNÝ, 1,5 izbový byt v novostavbe, orientovaný na západ s výhľadom na Kamzík, vysoké stropy, v perfektnom stave. Podlahová výmera 38,85 m2 vrátane balkónu, z toho byt má 35,85 m2. Nachádza sa na 4. poschodí v 7. poschodovom bytovom dome.
- Dispozícia: vstup kde je veľký rolldoor ako úložný priestor, moderná kuchyňa, obývacia časť s oddeleným spacím kútom, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom.
- Na okne aj balkónových dverách sú elektricky ovládané exteriérové žalúzie.
- V suteréne domu sa nachádza kryt civilnej ochrany, ktorý je súčasťou spoločných priestorov.

Daná lokalita bola už v minulosti naplánovaná ako ťažisková časť sídliska Ružinov, kde mala vzniknúť najdôležitejšia občianska vybavenosť a spoločenské verejné priestory. Na základe tejto koncepcie bol vybudovaný Dom kultúry alebo obchodný dom, nazývaný ružinovský Prior. Medzi týmito budovami vzniklo námestie, ktoré malo plniť rolu akéhosi „Hlavného námestia“ v oblasti.

Tento byt sa nachádza presne medzi DK Ružinov a OD Ružinov (PRIOR), s výhľadom na Papánkovo nám. a Tomášikovu ulicu.

Na mieste existujúcej ruiny OD Ružinov má vzniknúť rezidenčný blok s aktívnym parterom a veľkým vnútorným dvorom, ktorý výškovo nadväzuje na existujúcu zástavbu, kým v priestore bližšie ku križovatke Ružinovskej s Tomášikovou by mohla kombinácia administratívnych objektov a nových či zrekonštruovaných verejných inštitúcií – opraveného Domu kultúry a novej radnice mestskej časti.

Návrh projektu by mal byť v princípe v súlade s Územným plánom Hlavného mesta SR Bratislavy aj zadaním Územného plánu zóny, hoci predpokladom k ďalšiemu postupu je spolupráca s m.č., ktorá je spolumajiteľom pozemkov.

Za daných okolností Magistrát súhlasil s vydaním kladného záväzného stanoviska. V stanovisku si ešte navyše vyžiadal ďalšie zmeny v prospech pešej a cyklistickej dopravy, doplnenie zelene na plných fasádach vnútrobloku alebo vytvorenie živého parteru vo vnútrobloku.

Developer tak môže konečne pokračovať v ďalších stupňoch povoľovania. Nasledovať bude územné konanie na úrovni stavebného úradu v mestskej časti Ružinov. Miestna samospráva už deklarovala záujem zlepšiť územie čo najskôr, takže pravdepodobne netreba očakávať výraznejšie obštrukcie. Výstavba by sa teoreticky mohla spustiť už v druhej polovici budúceho roka (2023).

CENA: 175,000 EUR

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj všetkých poplatkov spojených s predajom a prevodom na katastri.
Autorizovaná zmluva advokátom pre Vás predstavuje najvyššiu formu právnej ochrany pri kúpe nehnuteľnosti.
Bližšie informácie telefonicky na tel. č. 0948 943 349, každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu