Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2023
Reca, Reca
PREDAJ krásneho 4 izb. bungalowu v škandinávskom štýle v Reci pri Senci, len 20 min do BA po D1
330 000 €

PREDAJ krásneho 4 izb. bungalowu v škandinávskom štýle v Reci pri Senci, len 20 min do BA po D1

330 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 114 m2
  Zast. plocha: 114 m2
  Plocha pozemku: 666 m2
 • Cena za m2: 2 894,74 €/m²
  ID inzerátu: 4926270
--- 3D virtuálnu prehliadku domu si pozrite na tomto odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=LkLeVaQfNZj ---

Realitymaster ponúka v exklusívnom zastúpení klienta na predaj krásnu 5 ročnú novostavbu 4 izbového bungalowu s veľkou záhradou v centrálnej časti obci Reca. Dom má zastavanú plochu o výmere 114m² plus 43m² terasu a stojí na pozemku o veľkosti 666m².

Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s napojením na elektrinu a vodu. Má vlastnú 10 metrovú studňu. Odpadové vody sú odvedené do vlastnej žumpy-20m³ . Orientácia hlavných obytných miestností je na juhovýchodnú svetovú stranu. Dispozícia domu: 3 samostatné nepriechodné izby, kúpelňa s WC, samostatné WC, komora, kuchyňa a obývacia izba s jedálňou.

Konštrukcia domu: Betónové pásové základy s vodorovnou izoláciou. Zvislé steny sú murované z tehál so zateplením. Stropná konštrukcia je drevená trámová s rovným pohľadom. Krov je pultový. Krytina na streche je plechová pozinkovaná. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajší povrch fasády domu tvorí silikátová omietka na zateplení polystyrénom, strecha je zaizolovaná minerálnou vatou. Vnútorné omietky sú vápennocementové s povrchovým náterom. Okenné konštrukcie zn. Superial sú plastové, v kuchyni a v kúpelni sú elektricky ovládané. Vonkajšie dvere sú hliníkové, vnútorné drevené v drevených zárubniach. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce laminátové, v ostatných priestoroch je keramická dlažba. Vykurovanie je podlahové elektrické infra Caleo. V obývacej izbe je aj kachlová pec Jøtul F 118 CB na tuhé palivo.

Zdrojom teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač Eliz umiestnený na chodbe. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, silgranitový drez, indukčná varná doska Siemens a teplovzdušná rúra Whirlpool. V rodinnom dome je rozvod televízie so satelitom, videotelefónu a alarmu. Dom je vybavený bleskozvodom.

Po celej juhovýchodnej strane rodinného domu je prístrešok s terasou. Na terasu sa vstupuje zo všetkých miestností orientovaných na juhovýchodnú svetovú stranu. Konštrukcia prístrešku je drevená stĺpiková s drevenou podlahou. Strešnú konštrukciu tvoria drevené trámy v časti prekryté krytinou Lexan.

Na východnom rohu pozemku je drevený sklad. Má betónovú základovú dosku s drevenými nosnými stĺpikmi jednostranne obitú doskami. Strecha je pultová s krytinou z plechových šindľov. Vráta sú drevené zvlakové.

Rodinný dom je v dobrom technickom stave. Podľa rozhodnutia o povolení užívania stavby bol rodinný dom daný do užívania roku 2017. Na dome je predpríprava na fotovoltiku.

Lokalita
Obec je Reca sa nachádza len 4 km od mesta Senec, ktoré ponúka občiansku vybavenosť. V samotnej obci Reca nájdete potraviny (pár metrov od domu), materskú a základnú školu. Do mesta Senec je to však na skok, či už autom, autobusom (2 minúty pešo od domu) a hlavne veľkou výhodou je to, že obec má aj vlakovú zastávku, čo ocenia hlavne tí, ktorí pracujú v Bratislave a chcú sa veľmi jednoducho a rýchlo a ekologicky presúvať. Napr. na bicykli sa viete rýchlo dostať na Slnečné jazerá, ktoré sú obľúbené hlavne v letných mesiacoch a ponúkajú rozmanité možnosti na šport, relax alebo spoločenský život.

Cena je 330000€, vrátane provízie RK.

Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.

Ak Vás naša ponuka zaujala, obhliadku si môžete dohodnúť telefonicky Jarolím Achberger
+421 902 670 863, alebo e-mailom: achbergerjarolim@realitymaster.sk

VIETE O VHODNEJ NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ ALEBO PRENÁJOM? Aktuálne hľadáme v Bratislave, Trnave a okolí pre našich klientov garsónku, 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový byt, rodinné domy, záhrady a stavebné pozemky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Krb
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu