Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Centrum, Oščadnica
AGENT.SK | Na predaj pozemok so záhradnou chatkou, Oščadnica
59 900 €

AGENT.SK | Na predaj pozemok so záhradnou chatkou, Oščadnica

59 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 42 m2
  Zast. plocha: 42 m2
  Plocha pozemku: 463 m2
 • Cena za m2: 1 426,19 €/m²
  ID inzerátu: 4927166
AGENT.SK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v blízkosti centra obce Oščadnica. Pozemok je mierne svahovitého charakteru s celkovou výmerou 463 m2.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou a atraktívnym prostredím kysuckej prírody. Nachádzajú sa tu obchody, supermarket, lekári, služby, základná a materská škola. Bezproblémové je dopravné spojenie na Čadcu a Žilinu. Okolie ponúka skvelé príležitosti na šport, turistiku, cykloturistiku, či hubárčenie. V dosahu je tiež hokejová hala s fitnescentrom v Krásne nad Kysucou.

Pozemok je vzdialený len 400 metrov od centra obce smerom na miestnu Kalváriu. Pozdĺžne je orientovaný na južnú stranu. Jeho tvar je obdĺžnikový s dĺžkou 44 m a šírkou od 9 do 13 metrov. Nachádza sa vedľa miestnej asfaltovej komunikácie, ktorá však nie je veľmi frekventovaná.

Chatka nachádzajúca sa na pozemku je typu mobilnej chatky, t. j. nie je spojená pevným základom so zemou. Na pozemku bola umiestnená pred dvoma rokmi. Rozmery chatky vrátane terasy sú približne 12 x 3,5 m. Konštrukcia chatky je sendvičová s vnútornou izoláciou a vonkajším dreveným obkladom. Vybavená je strešným solárnym panelom s batériou a jednoduchým elektrickým rozvodom.

Na pozemku sa nachádza vlastný zdroj pitnej vody zo studne. V dosahu je vedenie elektriny. Elektrická prípojka zatiaľ nie je zrealizovaná, k dispozícii je však projekt na pripojenie do elektrickej siete a kladné stanovisko distribučnej spoločnosti k bodu napojenia, vrátane uhradeného pripojovacieho poplatku. Na pozemku sa tiež nachádza suché WC.

Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu