Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2023
Čadca
AGENT.SK | Na predaj 5-izbový byt, Kýčerka-Čadca
168 900 €

AGENT.SK | Na predaj 5-izbový byt, Kýčerka-Čadca

168 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 118 m2
 • Cena za m2: 1 431,36 €/m²
  Energie: 190 €/mesiac
  ID inzerátu: 4928210
Pozrite si virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=2f3ryr7uyU9 alebo videoprehliadku https://youtu.be/FIuwTn5XKTs 5-izbového bytu na predaj, ktorý sa nachádza na sídlisku Kýčerka v Čadci. Viac informácii o byte vám poskytne realitný agent Tomáš Černecký +421918127259, ktorý s vami ochote vykoná osobnú obhliadku.

Priestranný 5-izbový byt je situovaný na 1. poschodí zo 4. Celková výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 118 m2. Byt je z dvoch strán ohraničený obvodovými múrmi a z dvoch strán priečkami susedných bytov. Okná sú orientované západným a východným smerom.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, vnútornej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne a z piatich obytných izieb. Súčasťou bytu bola lodžia, ktorá je po rekonštrukcii súčasťou kuchyne. Príslušenstvom bytu je komora o výmere 1,76 m2, nachádzajúca sa na podlaží vedľa vchodu do bytu a tiež pivnica o výmere 19 m2, nachádzajúca sa na podzemnom podlaží bytového domu.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia, realizovaná v rokoch 2013 - 2014. Vykurovanie bytu je centrálne. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 190 EUR mesačne.

Byt sa ponúka na predaj s týmto vybavením:

laminátové plávajúce podlahy v izbách,
keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni,
keramické obklady v kúpeľni a WC,
plastové okná s izolačným dvojsklom,
interiérové dvere s obložkovými zárubňami,
kuchynská linka so spotrebičmi.
Bytový dom bol v roku 2014 zateplený a zrekonštruovaný, vrátane vonkajšej omietky a strechy. Nachádza sa v dolnej časti sídliska Kýčerka na slnečnom pozemku.

Mesto Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základné školy, materské školy, stredné školy, kostol, nemocnica, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

Kúpu tohto 5-izbového bytu je možné financovať hypotéjou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1982
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
 • Rok kolaudácie: 1982
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty