Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2022
Maďarsko
Rodinný dom v centre Rajky
140 000 €

Rodinný dom v centre Rajky

140 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 1345 m2
 • Cena za m2: 1 555,56 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4930481
Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka na predaj rodinný dom na tichej ulici v centre prihraničnej obce Rajka.

Ulica, na ktorej je tento dom, sa nachádza v samom srdci Rajky, odkiaľ je väčšina služieb v obci v dosahu na pár krokov. Nehnuteľnosť odporúčam predovšetkým rodinám alebo mladým ľuďom plánujúcim rodinu, nakoľko v sebe skrýva veľký potenciál vďaka svojej polohe a orientácii. Rodinný dom sa predáva s pozemkom 673 m2, ale v prípade záujmu je možné dokúpiť aj druhý pozemok, ktorý má vstup z druhej ulice (čím je možné dostať pozemok s celkovou rozlohou až 1345 m2).

Rodinný dom s rozlohou 90 m2 bol postavený v 70-tych rokoch a je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového vlastníka. Po vstupe do domu sa dostaneme do predsiene, z ktorej sa otvára kuchyňa spojená s jedálňou, kúpeľňa, toaleta, komora, ako aj dve priestranné izby orientované na ulicu. Vďaka svojej veľkosti sa miestnosti dajú ľahko upraviť a rozdeliť podľa vkusu nového majiteľa. Dom je čiastočne podpivničený a má tiež úložný priestor na povale.

Dom je vykurovaný kombinovaným kotlom na zmiešané palivo. Rodinný dom je napojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu, a káblovú televíziu. Prípojka plynu sa nachádza na ulici.

V Rajke nájdeme rôzne obchody, pekárne, reštaurácie, cukrárne, pohostinstvá, ale aj lekárov, lekáreň, školu, škôlku, jasle, detské ihriská, poštu, obecný dom, fitnes centrum, čerpaciu stanicu.

Rodinný dom sa ponúka na predaj za výnimočnú cenu 140.000 EUR.

Uvedená cena je vrátane provízie kancelárie Home 4 Life s. r. o., ktorá zahŕňa tlmočenie, servis pred podpisom kúpnej zmluvy a tiež pomoc pri prehlásení vlastníka na úradoch a u dodávateľov energií. Ku kúpnej cene je potrebné pripočítať poplatok za spísanie zmluvy u autorizovaného advokáta.

Hľadáte najvhodnejší spôsob financovania? Pomôžeme Vám nájsť riešenie za súčinnosti skúsených finančných poradcov.

Kontakt: +421950375596 home4lifesro@gmail.com – kontaktovať nás môžete aj cez víkend

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty