Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Hôrka, Hôrka
Predám exkluzívny dom s prístavbou a vnútorným bazénom v Hôrke
519 000 €

Predám exkluzívny dom s prístavbou a vnútorným bazénom v Hôrke

519 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 450 m2
  Zast. plocha: 330 m2
  Plocha pozemku: 1400 m2
 • Cena za m2: 1 153,33 €/m²
  ID inzerátu: 4932082
Ponúkame na predaj krásny dom s prístavbou v obci Hôrka pod Tatrami. Máte jedinečnú možnosť získať luxusné sídlo na podhorí s kompletným vybavením vrátane vnútorného bazéna a fitness.Dom je situovaný v pokojnej lokalite v blízkosti lesa. Zároveň sa nachádza v obci vzdialenej len štyri minúty autom od diaľnice, či okresného mesta Poprad. Nový majiteľ tak má šancu získať vidiecke sídlo s modernými prvkami bývania v dotyku s mestských ruchom.Dom pozostáva z viacerých častí, zastavaná plocha je na úrovni takmer 330 m2.Úžitková plocha prízemia je priestranných približne 180 m2. Nachádzajú sa tam tri samostatné izby, obývacia hala so schodiskom a kuchyňa vyrobená na mieru aj so spotrebičmi zn. Mora a chladničkou Samsung. Dole je tiež zimná záhrada, sociálne zariadenie a šatník. Z kuchyne sa vychádza na terasu vyrobenú z kanadskej jedle.

V spodnej časti domu je tiež bazén s protiprúdom vo veľkosti 6x3,5 metra spolu so zázemím a fitness, ktoré majú dohromady takmer 110 m2. Výhodou je tiež odvlhčovač, ktorý sa nachádza priamo pri bazéne.Na poschodí sa nachádzajú dva priestranné apartmány so šatníkom a vlastnou kúpeľňou. Obytná plocha poschodia je 87 m2.V suteréne, ktorý má 42 m2, sa nachádza pivnica a dve ďalšie miestnosti. Súčasťou domu je tiež veľká a priestranná garáž pre tri autá.K domu patrí pozemok vo veľkosti viac ako 1400 m2, má vybudovanú kompletnú infraštruktúru.Vykurovanie domu je elektrické v celom objekte, okrem bazéna a kúpeľní, kde je infra podlahové kúrenie. K dispozícii je tiež mastencový krb. Komín disponuje prípravou na plyn aj tuhé palivo. Na povalách sa nachádzajú dva kotle (120 l a 80 l) na vodu.

V kúpeľniach, pri bazéne aj v kuchyni je keramická podlaha.

Veľkou výhodou je zrealizovaná predpríprava na fotovoltaiku a príprava na tzv. smart home a tiež kamerový systém.Dom je postavený z Ytongu 47 cm a zateplený 12 cm sklennou vatou. Strecha je značky Metrotile, je plechová s granulátom na dome aj na garáži. Celý dom je oddrenážovaný a v rámci prístavby sa zrekonštruovali aj pivnice. Okolo domu je betónový plot, ktorý novému majiteľovi zabezpečí absolútne súkromie.

V prípade záujmu nového majiteľa môže väčšina zariadenia po predaji ostať súčasťou domu.

Cena: 519 000,- €

Pre bližšie informácie ohľadom ceny a v prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na antoska.miroslav@gmail.com prípadne na telefónnom čísle +421948445878

VIAC PONÚK NA http://WWW.38RK.SK

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Skladový priestor: Áno
 • Predzáhradka: Áno
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu