Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Senica
Novostavba RD, 3x parkovacie státie, rekuperácia, predpríprava elektrické žalúzie a klimatizácia, ti
149 000 €

Novostavba RD, 3x parkovacie státie, rekuperácia, predpríprava elektrické žalúzie a klimatizácia, ti

149 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77 m2
  Plocha pozemku: 409 m2
 • Cena za m2: 1 935,06 €/m²
  ID inzerátu: 4932203
!! KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA !!

O PROJEKTE

Dávame do pozornosti novovzniknutý projekt s názvom OBYTNÝ SÚBOR „PRI KADÚBKU“, ktorý predstavuje modernú, nízko – energetickú stavbu s nízkymi mesačnými nákladmi, myslíme predovšetkým na našich klientov, domy sú navrhnuté tak, aby zodpovedali všetkým požiadavkám kvalitného bývania so zameraním na pohodlie každej rodiny. Obytný súbor "PRI KADÚBKU" reprezentuje moderný štýl bývania. Projekt disponuje kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami (vodovod, NN rozvody, slaboprúd, verejné osvetlenie), ako aj vnútro – areálovými komunikáciami, pešími komunikáciami a nezabudli sme samozrejme aj na sadové úpravy v rámci stavby.

Projekt pozostáva z výstavby 10 rodinných domov, dokonca 2 samostatné stojace rodinné domy, situované v mestečku Šaštín – Stráže, v samom srdci Záhoria. V ponuke nájdete 3 izbové, jednopodlažné domy a zároveň aj 4 izbové, dvojpodlažné domy s dobrým dispozičným riešením, vlastnou záhradou, terasou a tromi parkovacími státiami.

Začiatok výstavby v 05/2022, dokončenie 09/2023.

POPIS DOMY

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 – izbových, jednopodlažných rodinných domov v meste Šaštín - Stráže. Dom disponuje vlastnou záhradou, prislúchajúcou terasou, 3x parkovacím státim, predprípravou na klimatizáciu, vonkajšie elektrické žalúzie vo farbe okien a lokálnou rekuperáciou v každej izbe. Vykurovanie bude elektrické, podlahové (odporové drôty), na ohrev teplej vody bude slúžiť elektrický boiler.

3 izbové domy (5ks)

3 – izbový

podlahová plocha 67 m2

terasa: 10 m2

Celková plocha: 77 m2

Zastavaná plocha: 85,86 m2

Pozemok: 346 - 383 m2, ku každému domu prislúcha spoluvlastnícky podiel na komunikácii (ceste) o výmere 62,90m2.

Výmery pozemkov aj s komunikáciou: 409 - 446 m2

Nehnuteľnosti sa predávajú v stave HOLODOM (zhotovená fasádna omietka s prípravou na vonkajšie elektrické žalúzie, klimatizáciou, lokálnou rekuperáciou v každej izbe, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch pre terasu, chodníky, parkovacie státie pre 3 autá. K dispozícii je aj technická miestnosť a možnosť úložného priestoru.

ŠPECIFIKÁCIA STAVBY

Samonosná základová doska (kamenivo + betón), hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm. Betónový Strop Rector, vložkový. Strecha – tepelná izolácia polystyrénom hr. 30 – 40 cm, betónový poter do spádu hr. 10 – 12 cm, izolácia 2x ťažkými asfaltovými pásmi proti vode a radónu. Plastové okná a dvere , trojsklo, vyrobené z  6-komorového nemeckého profilového systému KBE, so stredovým tesnením (3 tesnenia), zvonka sivej farby – prevedenie KOMFORT. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 20 cm, silikónová omietka.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

predsieň, technická miestnosť, obývacia izba + kuchyňa, 2 samostatné izby, kúpeľňa + WC

LOKALITA

Výborná dostupnosť – po diaľnici D2 sa dostanete cca za 40 minút do Bratislavy a opačným smerom na Senicu je to okolo 15 minút, do centra mesta je to 5 min peši, čo zabezpečuje dostupnosť všetkých služieb

Vidiecke bývanie s dosahom na veľkomesto – tichá lokalita mimo dopravného ruchu s pestrým využitím voľného času v prírode

Kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, úrady, supermarkety, banky, kultúra a pod.

CENA

149.000 € (vrátane kompletného právneho servisu až po odovzdanie domu).

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte množstvo času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Ak hľadáte kvalitné, moderné a zároveň pokojné bývanie v tichej lokalite mimo dopravného ruchu obklopenou prírodou, tak je naša ponuka práve pre Vás.

 

 

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu