Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Ulica pri plavárni 3419/1, Košice I - Staré Mesto
Priestranný byt v novostavbe
350 000 €

Priestranný byt v novostavbe

Ulica pri plavárni 3419/1, Košice I - Staré Mesto, okres Košice
350 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 111,74 m2
  • Cena za m2: 3 132,27 €/m²
    ID inzerátu: 4933525
Ponúkame na predaj priestranný, ekonomicky nenáročný byt v novostavbe v úzkom centre mesta. Je to 3-izbový byt v bytovom dome na ulici Pri plavárni. Bytový dom je postavený z kvalitných materialov ako sú vápenno - pieskové tvárnice, steny sú protihlukové, BD je zateplený, s výťahom a bezbariérovým vstupom.

Byt sa nachádza vo vynikajúcej lokalite so skvelou, pešou dostupnosťou do centra mesta, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza obchodné centrum AUPARK, plaváreň.

Byt je bezbariérový, nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží, má priestrannú terasu vedenú z obývacej izby s kuchyňou, smerovanú do dvora, čo ponúka pocit súkromia.

Dispozícia bytu s podlahovou plochou 111,74 m2 pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální a príslušenstva - priestrannej chodby, samostatného WC, kúpeľne, priestrannej terasy o rozlohe 6,727 m2. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v uzatvorenej a samostatne uzamykateľnej zateplenej garáži v suteréne BD kam má prístup len minimálny počet nájomníkov. K parkovaciemu miestu sa zveziete autovýťahom (do bytu sa dostanete "suchou nohou"). K dispozícii je tiež spoločná pivnica, prístupná len 4 nájomníkom. Súčasťou bytu je ekonomické zónové elektrické podlahové kúrenie (so 6-imi termostatmi), funkčná krbová vložka s vlastným komínom, nová kúpeľňa a WC, vyspravené umývateľným benátskym štukom, vrátane sanity. V byte je položená kvalitná keramická podlaha s imitáciou dreva, s kartáčovaným povrchom, okrem menších izieb, čo ponúka možnosť dotvorenia podľa vlastného uváženia. V byte sú kvalitné hlukotesné hlinikové okná s trojsklom. Súčasťou je tiež moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, vrátane indukčnej varnej dosky, vstavanej chladničky, umývačky riadu, teplovzdušnej rúry na pečenie, digestora s vývodom do stúpačky. Kuchynská linka nie je zahrnutá v predmete predaja, v prípade záujmu je možná dohoda a predaj za doplatok. Byt má tri samostatné klimatizačné jednotky zn. MITSUBISHI, s energetickou účinnosťou A+++, ktoré ekonomicky plne nahrádzajú vykurovanie v celom byte za polovičné náklady oproti elektrickému podlahovému kúreniu, vďaka umiestneniu vonkajšej klimatizačnej jednotky v garáži, čo prispieva k ešte nižšej spotrebe el. energie, a v konečnom dôsledku k nižším nákladom. Veľkým plusom je celková úspora, keďže klimatizácia umožní v lete vychladenie celého bytu a v zime umožňuje rýchle a ekonomicky výhodné vykurovanie, s najnižšouou cenou el. energie.
Klimatizačné jednotky majú odvod kondenzátu riešený zvedením do odpadu so sifónmi na čistenie v kúpeľni.
Byt sa predáva bez zariadenia.
Nie som RK. RK volať iba s klientom.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo