Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Hollého 649/8, Žilina-Staré mesto
3 iz. byt v centre ZA + garáž + záhrada
305 000 €

3 iz. byt v centre ZA + garáž + záhrada

305 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 84 m2
 • Cena za m2: 3 630,95 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4933541
Predám 3 izbový byt s garážou a záhradou v centre Žiliny na ul. Holleho č. 649/8.
Byt sa nachádza v tehlovom dome na 3/3 poschodí ( na každom poschodí 2 byty, celkovo 6 bytov ).
Dom v Júni 2022 prešiel rekonštrukciou: výmena + zateplenie strechy, výmena rozvodov kanalizácie, výmena rozvodov vody. V dome je vlastná plynová kotolňa.
Byt o výmere 84 m2 je po celkovej rekonštrukcií ktorá bola ukončená v Novembri 2022. Po rekonštrukcií sa v byte nebývalo. Byt sa predáva nezariadený a je vybavený len kuchynskou linkou so spotrebičmi.
V byte sú nové plastové okná, prebehla výmena celej elektroinštalácie, celková rekonštrukcia kúpeľne + WC, nové dlažby v chodbe + kuchyni + komore + WC, plávajúce podlahy v izbách, nové obložkové dvere v izbách, kompletná rekonštrukcia balkónu, nové vchodové bezpečnostné dvere.
Byt je vykurovaný radiátormi, ohrevom z domovej kotolne. V byte sa nenachádza plyn ( ohrev vody v novom elektrickom bojleri Tatramat ).
K bytu prislúcha garáž o výmere 22 m2 , ktorá sa nachádza vedľa vchodu do domu. V garáži je montážna jama + elektrika + voda. Pred garážou je vyhradené jedno parkovacie miesto.
K bytu patrí aj záhrada, ktorá sa nachádza za domom, je zo všetkých strán oplotená a prístup na záhradu je len z domu. Záhrada je o celkovej výmere 502 m2 a podiel prináležiaci k predávanému bytu je 84 m2. V záhrade sa nachádza záhradka prislúchajúca k bytu a spoločné priestory kde sa nachádza posedenie ( lavička + stôl ), trampolína, húpačka, pieskovisko.
Do záhrady je možnosť vidieť z kuchynského okna ako aj z balkóna ( obývačky ).
K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 6 m2.
Byt sa nachádza v centre Žiliny kde je na dosah celá občianska vybavenosť. Od Námestia A. Hlinku ( Mirage ) je vzdialený 500m, od železničnej stanice a autobusového nástupišťa 700 m.
Popred dom vedie jednosmerná ulica, čo zaručuje nehlučné a pokojné bývanie.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty