Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 02. 2023
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava I - Staré Mesto
Výnimočný 3,5 izbový byt na výnimočnej adrese, 2x terasa
499 990 €

Výnimočný 3,5 izbový byt na výnimočnej adrese, 2x terasa

499 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 126,38 m2
 • Cena za m2: 3 956,24 €/m²
  ID inzerátu: 4933654
Predáme 3,5 izbový , tehlový byt s dvoma terasami, nachádzajúci sa v bytovom dome s výťahom v historickom centre Bratislavy na rohu Strakovej ulice a Hviezdoslavovho námestia. Disponuje bezkonkurenčným umiestnením. Byt sa nachádza na poslednom 6. poschodí, čo ponúka panoramatické výhľady na starobylé centrum mesta. Dom bol daný do užívania v roku 1943.
Podlahová plocha bytu je 100,8m2 bez plochy terás, pričom terasa orientovaná na Hviezdoslavovo námestie má veľkorysú výmeru 19,09m2 a je situovaná pozdĺž 3 izieb, kým terasa s orientáciou do dvora zaberá 6,49m2 , je prístupná z kuchyne a ponúka výhľad ponad strechy historických budov až na Slavín, Kamzík a hrad s kostolom Sv. Martina. Pocit priestrannosti dodávajú bytu aj stropy, ktorých výška je 3,25m. Podlahy v izbách tvoria drevené parkety.
Dispozícia bytu: predsieň , oproti vchodovým dverám je kuchyňa so vstupom na terasu s komorou. Cez kuchyňu sa vchádza do polizby, ktorá momentálne slúži ako pracovňa . Po pravej strane je samostatné WC a veľká, obytná hala, z ktorej sa vstupuje do izby , obývacej izby a z nej ďalej do spálne . Z haly sa tiež vchádza aj do kúpeľne s toaletou.
Byt je čiastočne zrekonštruovaný a starostlivo udržiavaný. Citlivo boli v nedávnej dobe zrenovované drevené okná, kuchynská linka, markíza na terase, a práve to zachovanie pôvodného mu dodáva originálnu atmosféru staromestkého bytu a čaro histórie.
Okolie: Bytový dom je situovaný v pešej zóne, s bohatou zeleňou, fontánami, v okolí historické budovy s množstvom kaviarní, reštaurácií, Slovenské národné divadlo, hotely, kluby...
V blízkosti zastávka MHD : SND, zastávka Nám. Ľ. Štúra, zastávka MHD Most SNP, v pešej dostupnosti OC Aupark, OC Eurovea, Nové SND, voľný čas je možné tráviť na Hviezdoslavovom nám., nábreží Dunaja, návštevou hist. pamiatok, výstav, koncertov, divadla...

Cena : 499 990,- EUR
Tel: 0903 466 147, 0905 643 966


Cena je vrátane kompletného servisu spojeného s kúpou nehnuteľnosti ( vyhotovenie rezervačnej zmluvy, Zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrhu na vklad, promptné zabezpečenie súdnoznaleckého posudku, uhradenie správneho poplatku spojeného so zavkladovaním Zmluvy o prevode )
Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty