Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 03. 2023
Školská, Banská Bystrica
REZERVOVANÉ. NAJLEPŠIA CENA V MESTE! NOVÁ REKONŠTRUKCIA.
79 900 €

REZERVOVANÉ. NAJLEPŠIA CENA V MESTE! NOVÁ REKONŠTRUKCIA.

79 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 31,1 m2
 • Cena za m2: 2 569,13 €/m²
  ID inzerátu: 4933724
Ak hľadáte nový domov za výbornú cenu, s možnosťou okamžitého nasťahovania a bez nutnosti ďalších investícií, prípadne sa obzeráte po bezpečnej a rozumnej investícii, ktorá Vám uchová hodnotu peňazí aj v horších časoch, potom je táto ponuka práve pre Vás.

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v širšom centre mesta Banská Bystrica, na Školskej ulici. Byt o rozlohe 31,1 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne so sprchovým kútom a umývadlom, samostatnej kuchyne a priestrannej izby. V rámci čerstvej kompletnej rekonštrukcie boli kompletne vymenené prvky krátkodobej životnosti, a to položenie novej laminátovej podlahy, kompletné vymaľovanie interiéru, nové obklady a dlažby v sociálnych zariadeniach, nové WC, sprchový kút aj umývadlo, vrátane batérií v kúpeľni, výmena interiérových dverí, nové žalúzie.
Byt sa nachádza na prízemí zatepleného a dobre udržiavaného bytového domu, do ktorého sa dostanete cez automatickou rampou uzatvorený vstup. Parkovacie miesto na súkromnom parkovisku priamo pri bytovom dome je možné prenajať si od jeho vlastníka za 20 € mesačne alebo môžete využiť verejné parkovanie v okolí. Vzhľadom k polohe bytu na prízemí a jeho bezbariérovosti je byt vhodný aj pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Lokalita
Bytový dom sa nachádza priamo v krajskom meste Banská Bystrica, v časti Graniar, ktorý je vzdialený len 1,5 km od jeho centra, do ktorého sa dostanete za pohodlných 5 minút autom alebo za 15 minút chôdzou. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako aj obľúbený Mestský park Banská Bystrica, ktorý je vzdialený len 650 metrov od bytového domu.

V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok alebo záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1978
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty