Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 12. 2022
Hlavná, Košice I - Staré Mesto
Na predaj Meštiansky dom na Hlavnej ulici
2 499 000 €

Na predaj Meštiansky dom na Hlavnej ulici

2 499 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 2000 m2
  Plocha pozemku: 1277 m2
 • Cena za m2: 1 249,50 €/m²
  ID inzerátu: 4933747
Ponúkame na predaj meštiansky dom na Hlavnej ulici v Košiciach postavený v tvare písmena E. Nehnuteľnosť je postavená v centrálnej mestskej zóne v radovej zástavbe domov v historickom centre mesta.

Dom má jedno podzemné podlažie pod čelnou časťou prístupne prvým dvorným krídlom o výmere 280 m2 + druhý podzemný priestor  prístupný s prvého dvora  o výmere 100 m2. Z druhej dvorovej časti sú prístupne ďalšie dva pivničné priestory o rozlohe spolu  80 m2.

Na prvom nadzemnom podlaží v čelnej časti sú dva obchodné priestory prístupne z Hlavnej ulice o rozlohe 140 m2 a 80 m2. V ďalšej časti prvého a druhého nadzemného podlažia sa aktuálne nachádza jeden obchodný priestor  a  11 bytov.

Výmera celého 1.NP je 530 m2 a výmera celého 2.NP je 500 m2.

Konštrukcia strechy je sedlová s pozinkovaným plechom kde je možne v budúcnosti vytvoriť ďalšie bytové jednotky o celkovej výmere 500 m2. Vnútorne  hlavne schodisko je kamenne dvojramenne. Bočne schodiska s výstupom až do podkrovia sú drevené. Cela nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete a každá bytova jednotka ako aj obchodné priestory sú vybavené samostatným plynovým kotlom. Celá ponúkaná nehnuteľnosť je vzhľadom k svojej lokalite permanentne prenajatá. Vjazd do dvora je možný aj osobným motorovým vozidlom. Na ploche dvorovej časti je k dispozícii 10 parkovacích miest. Pozemok má výmeru 1.277 m2

Na nehnuteľnosť bol v roku 2019 vypracovaný znalecký posudok v hodnote 2.280.000.- eur.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty