Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Chorvátsko
Vodice – Luxusne a moderne zariadená vila s bazénom
690 000 €

Vodice – Luxusne a moderne zariadená vila s bazénom

690 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 199 m2
  Plocha pozemku: 537 m2
 • Cena za m2: 3 467,34 €/m²
  ID inzerátu: 4934062
V tichom prostredí, ideálnom na vychutnanie si pokoja ďaleko od každodenného zhonu, sa nachádza luxusná vila s peknou záhradou a bazénom. Vila má 198,72 m2 obytnej plochy, je postavená na pozemku 537 m2 a dvor domu je rozdelený do dvoch úrovní.
Na prízemí vily sa nachádza vstupná chodba, kotolňa, komora, priestranná kuchyňa s jedálňou, samostatná priestranná obývačka, wellness oáza, komora, vstup na veľkú krytú terasu so slnečnou terasou, grilom a veľký vyhrievaný bazén.
Na 1. poschodí vily sa nachádza schodisko, chodba, priestranná kúpeľňa, tri spálne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu, a 2 terasy s výhľadom na more. Vila je postavená a vybavená kvalitnými materiálmi, je vybavená kamerovým systémom, podlahovým kúrením vo všetkých izbách, peletovou pecou, solárnym panelom v kombinácii s tepelným čerpadlom na teplú vodu, tepelným čerpadlom pre bazén a klimatizáciou v každej miestnosti. Vila je vzdialená 2 100 m od mora/pláže a 1 900 m od centra.

☀☀☀ !!! Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je fakt, že budúci kupujúci má okrem spomínanej vily možnosť dokúpiť ešte dva katastrálne pozemky 612m2 a 614m2 / stavebné pozemky spolu 1226m2 s doplatkom za cenu 150 000 eur. !!! ☀☀☀

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Skladový priestor: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu