Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Partizánska, Poprad
Reprezentatívne kancelárie na prenájom STARPOINT Poprad
256,51 €/mes.

Reprezentatívne kancelárie na prenájom STARPOINT Poprad

256,51 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 22,6 m2
 • Cena za m2: 11,35 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4934295
Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista ! vám ponúka na prenájom moderné priestranné kancelárie v kompletne novozrekonštruovanej budove STARPOINT v priemyselnej časti mesta Poprad - Západ .

*KANCELÁRIE k dispozícii:
* na 2.NP dve východne orientované o rozlohách 22,60 m2 a 24,28 m2
* na 3.NP - ľavý blok - jedna východne orientovaná o rozlohe 24,86 m2 a dve západne orientované, z ktorých je krásny výhľad na Vysoké Tatry o výmerách 35,10 m2 a 51,75 m2
- pravý blok je možné prenajať v celku, obsahuje jednu samostatnú kanceláriu 23,80 m2 s vlastným sociálnym zariadením, sprchou a kuchynkou, a dve prepojené kancelárie o veľkostiach 34,65 m2 a 35,10 m2. Na chodbe bloku je k dispozícii oddelené sociálne zariadenie (ženy/muži). Tieto priestory sú vhodné pre firmu, ktorá potrebuje mať pevné zázemie, kde manažment spoločnosti a zamestnanci sú v oddelených priestoroch, no predsa na dosah ruky.
- všetky kancelárie sú vybavené klimatizačnými jednotkami
- vhodné na prenájom so širokým záberom a je možné ich využiť hlavne na administratívnu činnosť podnikania, ako napríklad projektanti, architekti, účtovnícke, právnické /advokátske/ spoločnosti, makléri, finančníci, realitné kancelárie a pod.
- neobmedzený vstup do budovy 24 hodín denne 7 dni v týždni
- v rámci budovy navigačný a orientačný systém, ktorý smeruje Vašich klientov priamo k Vašej prevádzke, elektronický vrátnik.

*ZARIADENIE: 100% technický stav celej nehnuteľnosti po kompletnej rekonštrukcii ako aj priestorov určených na prenájom, bezpečnostné dvere do každej kancelárskej časti, v budove je zabezpečovacie zariadenie a kamerový systém.

*CENA PRENÁJMU ZAHŔŇA:
- upratovanie spoločných priestorov
- označená poštová schránka, možnosť zriadenia sídla firmy

*PARKOVANIE: vyhradené parkovanie vo dvore budovy. Kancelárie do 40 m2 - 50€/mes., kancelárie nad 40 m2 - zadarmo. Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom.

*LOKALITA: slnečné priestory s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry. V budove na prízemí sa nachádza elegantná kaviareň, ktorá ponúka veľmi príjemné ničím nerušené prostredie pre posedenie s Vašimi klientmi, alebo na malý odpočinok od práce..... Ľahká dostupnosť do centra mesta, v bezprostrednej blízkosti výjazd na Vysoké Tatry a diaľnicu smer Žilina/Prešov. V budove sídli mnoho ďaľších firiem.

*NAŠE HODNOTENIE: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Ak hľadáte pre seba a svojich zamestnancov nové a nadštandardné pracovné prostredie, kde sa budú cítiť príjemne a chodiť s chuťou do práce, tieto priestory sú vhodné práve pre VÁS!!

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vypracovaný.

*Cena: 11,35 € /mes./ m2 + 1,03 € /mes./energie/m2


Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o. ®

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Kúrenie: Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty