Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Veternicová, Bratislava IV - Karlova Ves
veľmi pekný 4i-byt, Dlhé diely, lodžia, výhľad, les
240 000 €

veľmi pekný 4i-byt, Dlhé diely, lodžia, výhľad, les

240 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 2 891,57 €/m²
  ID inzerátu: 4934719
MOOWIN Vám ponúka veľmi pekný 4i byt na dlhých dieloch hneď pri lese.

Byt:
Byt sa nachádza sa na 4 z 8 poschodí. Disponuje 4 izbami: hlavná spálňa, detská izba, telocvičňa/pracovňa a priestranná, otvorená obývacia izba. Byt má samostatnú kuchyňu so vstupom na presklenú lodžiu. Veľmi príjemný a užitočný priestor tvorí vstupná hala, ktorá je oddelená od obývacej izby otvorenou stenou. Má naozaj štedrú výmeru a tak máte nie len dostatok miesta na umiestnenie nábytku, ale i možnosť vybudovať si tu walk in šatník. Zo vstupnej haly sa dostanete do samostatného WC a do kúpeľne. Celý byt je ladený do zemitých odtieňov béžovej, hnedej a bielej, čo vnáša do priestoru pokoj a navodí pocit domova. Byt má rodinnú atmosféru a preto sa domnievame, že je ideálny práve pre rodinu s deťmi. S týmto korešponduje aj prostredie a okolie domu. Za domom je zelená lúčka, na ktorej je nové detské ihrisko a za ním je hneď les. Ideálne prostredie pre aktívne rodiny.

Stav bytu:
Byt je po rekonštrukcii, ktorá zahŕňala: výmenu okien, nové laminátové podlahy, výmenu zárubní a dverí, elektrických rozvodov v byte (okrem kúpeľne, nakoľko majitelia plánovali zväčšenie kúpeľne). V byte je tiež prerobená kuchyňa a zasklená lodžia.

Bytový dom:
- Je zateplený a fasáda domu prešla rekonštrukciou
- Nový moderný výťah
- V dome je 8 nadzemných podlaží
- Na podlaží sú iba 2 byty
- Na prízemí je veľká hala so schránkami a následne bezpečnostné dvere na čip
- Je opatrený kamerovým systémom
- Okolie domu je udržiavané a obohatené vkusnou zeleňou
- Za domom je detské ihrisko na peknej lúke, za ktorou už začína les
- Parkovanie je možné na okolitých parkoviskách

Lokalita:
Veternicová ulica je súčasťou obľúbenej a vyhľadávanej lokality Dlhé diely. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. V dostupnej vzdialenosti máte niekoľko škôl či škôlok, potraviny, lekáreň, obchody s oblečením, reštaurácie i telocvične. Najväčšou devízou tejto lokality sú výhľady a blízkosť lesa. Do centra mesta sa dostanete autom za 13 minút. Bez auta to zvládnete tiež komfortne, nakoľko MHD máte za rohom.

Výmera a cena:
Cena: 240 000 €
Výmera: 83 m2 (byt 79 m2, lodžia 4 m2)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty