Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 12. 2022
Lachova, Bratislava V - Petržalka
Zariadená garsónka s lodžiou,pripravená na bývanie, či na prenájom.
108 000 €

Zariadená garsónka s lodžiou,pripravená na bývanie, či na prenájom.

108 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 33,5 m2
 • Cena za m2: 3 223,88 €/m²
  ID inzerátu: 4934809
REZERVCOVANÉ

Byt:
Táto nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý hľadá štartovacie bývanie vo výbornej lokalite za rozumnú cenu. Je tiež vhodná ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde je šikovne umiestnená kuchynská linka, tiež odtiaľto sa dostanete do kúpeľne s vaňou, kde má miesto aj práčka. V byte je samostatné WC. Garsónka je momentálne zariadená tak, aby boli k dispozícii 2 samostatné izby. V každej z nich je posteľ a vstavaná skriňa. Majiteľ byt zariadil ako investičnú nehnuteľnosť vhodnú na bývanie pre 2 ľudí.
Táto dispozícia umožňuje mať v garsónke oddelenú spálňu od dennej zóny, avšak toto riešenie sa dá veľmi jednoducho zmeniť.

Posedieť si môžete aj na Vašej slnečnej lodžii, celkom oddelenej od susedov. Ponúkaný byt predstavuje veľmi pokojné a tiché bývanie, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a predsa bez hluku a ruchov z ulice, nakoľko ponúka veľkorysý výhľad do pokojného vnútrobloku.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, je zateplený, má vymenené stúpačky, el. rozvody a nové výťahy. Rekonštrukciou prešli aj spoločné priestory, čo zahŕňalo výmenu poštových schránok, nové vstupné dvere a kamerový systém.

Lokalita:
Lachová ulica je súčasťou obľúbenej časti Petržalky. V tejto lokalite nájdete plnú občiansku vybavenosť. Veľkú BILLU máte na pár minút pešo, TESCO expres len o kúsok ďalej. Ak sa chcete dobre najesť a nevariť, máte však na výber z viacerých možností, ktoré sú pešo do 5 minút. MHD, školy, banky či pošta, všetko vybavíte bez toho, že by ste potrebovali štartovať auto. Ak máte radi prechádzky, potom odporúčame prejsť sa chodníkom pri Chorvátskom ramene až k Malému či veľkému Draždiaku, budete tam za 20 minút.

Cena: 108 000,-eur
Výmera: 33,5 m2 (byt 27 m2, lodžia 5 m2, pivnica 1,5 m2- situovaná na poschodí)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje naša RK, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty