Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Mýto pod Ďumbierom, Mýto pod Ďumbierom
Lukratívny stavebný pozemok na predaj v Mýte pod Ďumbierom
194 900 €

Lukratívny stavebný pozemok na predaj v Mýte pod Ďumbierom

194 900 €

vrátane kompletného realitného a právneho servisu


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1145 m2
  • Cena za m2: 170,22 €/m²
    ID inzerátu: 4935033
Lukratívny stavebný pozemok pre dva rodinné domy alebo chalupy na predaj v pokojnej obci Mýto pod Ďumbierom je situovaný v tichej, slnečnej časti Mýta pod Ďumbierom v prekrásnej scenérií Nízkotatranského národného parku s krásnym výhľadom priamo na Ďumbier a okolitú prírodu. Pozemok má platné stavebné povolenie pre dve stavby. Rozvody inžinierskych sietí (vodovod – uličný vodovod, kanalizácia – žumpa, elektrika- zemné vedenie NN). Všetky spomínané siete sú na hrane pozemku.

LOKALITA: Malebná obec Mýto pod Ďumbierom, v ktorej žije v súčasnosti približne 530 obyvateľov, je známa nielen skvostným prírodným prostredím a bohatými možnosťami športového vyžitia, ale aj dobrou občianskou vybavenosťou. Vynikajúce umiestnenie pozemku ho predurčuje na kvalitné bývanie aj výbornú investíciu.
V tesnej blízkosti sú známe a kvalitne upravované lyžiarske zjazdovky, cykloturistické chodníky, golfové ihrisko a množstvo wellness centier. Pre deti je tu k dispozícii veľa zážitkových atrakcií, slovenské salaše a ranče ponúkajúce jazdu na koňoch, výrobu slovenských špecialít z ovčieho syra i bohaté možnosti slovenskej gastronómie.
Pozemok pre rodinné domy je situovaný v tichej slnečnej časti Mýta pod Ďumbierom v prekrásnej scenérií nízkotatranského národného parku s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.
Pozemok poskytuje dostatočné súkromie a zároveň sa nachádza v blízkosti množstva športových a prírodných atrakcií a zaujímavých miest s možnosťou zábavy, športu a relaxu v prírode.
Po celý rok ponúka príjemné okolie obce Mýto pod Ďumbierom príležitosti pre atraktívne využitie voľného času.

Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis. V prípade seriózneho záujmu a rýchleho jednania je dohoda na cene možná.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu