Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Banská Bystrica
Prenájom - komerčný priestor 38 m2, Banská Bystrica, Fončorda.
390 €/mes.

Prenájom - komerčný priestor 38 m2, Banská Bystrica, Fončorda.

390 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 38 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 10,26 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4935294
Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo firemnom vlastníctve na komerčné účely o celkovej výmere 38 m2, Banská Bystrica, v časti Fončorda (Kyjevské námestie). Stav je čiastočná rekonštrukcia (podlahy, barový pult, dvere, svetlá, siete). Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je plechová. WC je v susednej budove. Podlahy sú plávajúce/dlažba.. Zariadenie je k dispozícii (masívne stoly, stoličky, regál, pult, pre podrobnosti sa spýtajte). K prenajímanému priestoru patrí menší sklad. Obchodný priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina. Obchodná plocha je veľká 37 m2. Stavba má vek zhruba 35 rokov. Umiestnenie stavby: tichá časť obce. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností sú celkom 2. Výška nájmu 280 Eur/mes. + elektrina 95 Eur/mes. + DPH. Záujemca o nájom priestoru skladá k rukám majiteľa pri podpise nájomnej zmluvy vratný depozit vo výške 1-mesačného nájmu. Vhodné využitie priestoru ako vináreň, piváreň (zariadenie v cene, typ prevádzky povolený RÚVZ), príp. iná obchodná prevádzka. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 30
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty